Všade blízko

Špecialista informačných systémov a technológii

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečovanie realizácie projektov vo všetkých fázach jeho
životného cyklu po koncepčnej a organizačnej stránke,
- riadenie postupu prác a súlad s projektovým plánom,
- riadenie zdrojov pridelených k projektu(ľudské,materiálne, finančné),
- vyhodnocovanie projektov, na základe cieľov, metrík, požiadaviek,
- spracovanie dokumentácie k projektom,
- riešenie problémov v rámci projektových skupín,
- odovzdávanie realizovaných projektov do prevádzkového používania
- plánovanie a implementácia zmien,
- posúdenie a uzavretie požadovaných zmien,
- riešenie naliehavých zmien,
- reportovanie a analýza vykonaných zmien,
- dokumentácia zmien.

Výhodou je prax v projektovom riadení
Certifikát pre riadenie projektov (PRINCE2, IPMA, PMP) alebo ekvivalent daných certifikátov od inej akreditovanej autoriy

- zázemie stabilnej spoločnosti
- pružný pracovný čas
- zaujímavé mzdové ohodnotenie
- 5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce
- príspevok do III. piliera (Doplnkové dôchodkové sporenie)

Životopis uvedením možného termínu nástupu, mzdových požiadaviek a súhlasom na spracovanie osobných údajov v zmysle zákona 428/2002 o ochrane osobných údajov zasielajte na [email protected]

Do predmetu správy uveďte názov alebo referenčné č. inzerovanej pozície.
Vaše osobné údaje budú spracované výlučne pre účely sprostredkovania práce, v trvaní nevyhnutom pre obsadenie predmetnej pracovnej pozície, na základe Vami dobrovoľného poskytnutia osobných údajov.
Na pohovor budú pozvaní len vybraní uchádzači. Po ukončení výberového procesu budú zaslané osobné údaje neúspešných uchádzačov vymazané a zlikvidované v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Expert
Microsoft Excel - Expert
Microsoft Outlook - Expert
SAP - Základy
Internet(e-mail, www) - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vyžaduje sa:
Samostatnosť, spoľahlivosť, precíznosť a flexibilita, tímová práca
Výhoda:
prax v projektovom riadení
certifikát pre riadenie projektov (PRINCE2, IPMA, PMP) alebo ekvivalent týchto certifikátov od inej akreditovanej autority

Národná diaľničná spoločnosť vznikla v roku 2005 a jej 100% akcionárom je štát.
Zamestnáva viac ako 2 000 ľudí.
Úlohou spoločnosti je napĺňať ciele Programu prípravy a výstavby diaľnic, ktorý schvaľuje Vláda Slovenskej republiky.
Zabezpečuje niekoľko veľmi významných a štátom regulovaných činností, predovšetkým plánovanie, prípravu a výstavbu diaľnic, ich údržbu a realizáciu opráv.
V spolupráci s prevádzkovateľom mýtneho systému zabezpečuje spoplatnenie cestnej infraštruktúry v SR.
Pridanou hodnotou služieb, ktoré strediská vykonávajú je bezplatná služba pre motoristov Diaľničná patrola. Svojou činnosťou zvyšuje úroveň bezpečnosti cestnej premávky a zabezpečuje náležitý komfort cestujúcej verejnosti.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Žiadna voľná pracovná pozícia vás neoslovila?

Online dotazník
ID: 1111858  Dátum zverejnenia: 24.8.2011  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou