Team leader do oddelenia call centra

Nakladatelství FORUM s.r.o., organizačná zložka

Miesto práce
Seberíniho, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
august 2019
Mzdové podmienky (brutto)
650 - 1 200 EUR/mesiac650 EUR/mesiac + bonusová zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Medzinárodné Nakladateľstvo FORUM Media Group, ktoré pôsobí už 31 rokov v 18 krajinách sveta, hľadá do svojho tímu kolegu na pozíciu:
Team Leader v internom call centre na skrátený úväzok

Predávajte s nami a majte sa fajn!
Do nášho tímu v Bratislave pre Nakladatelství FORUM s.r.o., organizačná zložka hľadáme novú kolegyňu / kolegu na pozíciu Team leadra obchodného tímu.
Ste komunikatívna/y, máte skvelé organizačné schopnosti, radi predávate, máte ťah na bránku a chcete si postaviť vlastný obchodný tím?
Skúste s nami, aké je to pracovať pre Medzinárodný mediálny dom FORUM.
Na tejto pozícii sa budete plne venovať vedeniu tímu 4 predajcov, ktorých si sama / sám vyberiete a ktorých budete ďalej viesť v obchodných / predajných / prezentačných zručnostiach, budete komunikovať s vedením a reportovať výsledky, navrhovať zlepšenia predajného procesu, budete zostavovať predajný plán call centra a navyše budete viesť svoju vlastnú obchodnú agendu, zameranú na špeciálne projekty pre našich zákazníkov (firemná klientela).

Požadujeme:
- skúsenosti s aktívnym predajom produktov po telefóne sú veľkou výhodou
- vedenie skupiny ľudí / skúsenosti na vedúcej pozícii sú veľkou výhodou
- kultivovaný hlasový prejav
- pokročilé obchodné, prezentačné a argumentačné zručnosti
- znalosť práce s PC podmienkou (Word, Excel, Power point, Outlook)
- pozitívne myslenie
- ťah na bránku s orientáciou na výsledok
- odolnosť voči stresu, organizačné a motivačné schopnosti

Ponúkame:
- prácu v prestížnej medzinárodnej firme s priateľským kolektívom v lokalite Bratislava - Ružinov
- pružný pracovný čas mimo sviatkov a víkendov
- práca s možnosťou zmluvy na HPP na skrátený úväzok
- príspevok v programe Multisport
- motivačné prvky
- transparentné rokovania
- občerstvenie na pracovisku
- základný plat + bonusová zložka, mesačná odmena 650-1200 EUR hrubého podľa výkonu
- vzdelávanie
V našej firme sa stretnete s otvorenosťou, zaučením pod vedením skúsenejších kolegov, podporou počas každého pracovného dňa. Hľadáme kolegyňu/kolegu, ktorá/ý s nami potiahne v projektoch za jeden povraz.

Prax v call centre v oblasti aktívneho predaja a koučingu je veľkou výhodou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Nazáleží

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadujeme:
- prax v oblasti školenia, motivácie, koučingu sú veľkou výhodou
- skúsenosti z aktívneho predaja a s vedením týmu v CC sú výhodou
- skúsenosti s aktívnym predajom produktov cez telefón sú výhodou
- odolnosť voči stresu
- pokročilé obchodné, argumentačné a prezentačné zručnosti
- znalosť práce s PC
- pozitívne myslenie, samostatnosť, flexibilita
- orientácia na výsledok
- proaktívny prístup k riešeniu nedostatkov
- znalosť MS Office (Excel, Word)

Vydavateľstvo odbornej literatúry a manažérskeho vzdelávania dospelých s medzinárodným zázemím. Zastúpenie v 18 krajinách sveta, celosvetovo 1200 zamestnancov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1562827  Dátum zverejnenia: 20.6.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 650 - 1 200 EUR/mesiac650 EUR/mesiac + bonusová zložka