Tesár / Stolár

NAJKRAJŠIE IHRISKÁ s.r.o.

Miesto práce
Budča 686, okres Zvolen
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Ponúkame zaujímavú a kreatívnu prácu, ktorá nie je jednotvárna - www.najkrajsieihriska.sk
- Výroba a montáž detských ihrísk, záhradného nábytku, altánkov, prístreškov, striech a ďalších výrobkov z dreva

- Nadštandardné ohodnotenie tesárov/stolárov v regióne:
Orientačný plat: živnostníci: 7€/hod.; zamestnanci: 5€/hod.
- Možnosť ubytovania a stravovania priamo v areáli firmy.
- Flexibilný pracovný čas (podľa dohody).
- Jedná sa o celoročnú prácu.

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu mám pošlite svoj životopis.
Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Drevársky priemysel

- Hľadáme najlepších tesárov, stolárov.
- Skúsenosti v odbore sú nevyhnutné.
- Fyzická zdatnosť, manuálna zručnosť, precíznosť, spoľahlivosť.

Spoločnosť NAJKRAJŠIE IHRISKÁ, je najväčší výrobca detských ihrísk a mestského mobiliáru na Slovensku. V súčasnosti vyrábame a dodávame detské ihriská najmä pre zahraničné trhy v rámci celej Európy aj mimo nej. Viac nájdete na našich stránkach: https://www.najkrajsieihriska.sk/kariera

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1758774  Dátum zverejnenia: 21.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou