Asistentka v kaderníctve

Nails Shop s.r.o.

Miesto práce
Zámocká 7327/26, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
700-1200

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Milé dámy/slečny,
sme malá firma pôsobiaca na našom trhu 9 rokov so zameraním na malo-veľkoobchodný predaj produktov pre manikérky a kaderníčky so zameraním na predlžovanie vlasov. Taktiež máme niekoľko rokov zabehnutý salón zameraný na predlžovanie vlasov, do ktorého hľadáme novú posilu na pozíciu asistentky-pomocníčky. Práca je hlavne vhodná pre manuálne zručnú a trpezlivú osôbku. Náplň práce spočíva v spracovávaní vlasov na predĺženie, samotné nadpájanie vlasov, obsluha zákazničiek. Veľmi vítaný je vzťah ku kaderníckemu remeslu, prípadne aj kadernícke vzdelanie. Nie je však podmienkou. Každého osobitne zaučíme. Ak máte chuť do práce, pozitívny vzťah k ľuďom, ste veselej povahy, radi sa s Vami stretneme :)

Požiadavky na zamestnanca

Maloobchodný predaj kozmetiky a vlasových produktov, salón na predlžovanie vlasov
www.dream-factory.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Zámocká 7327/26
811 01 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Machotka Machotka
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2809846   Dátum zverejnenia: 13.11.2016