Skladový pracovník prekládkového skladu so zárobkom až 1500 eur Brutto / mesačne

Nagel Slovensko s.r.o.

Miesto práce
Voderady
Termín nástupu
ihneď
1 100 - 1 500 EUR/mesiac1100 EUR /mesiac + zákonné príplatky za chlad, prácu v noci a pod. PRIEMERNÝ ZÁROBOK NA TEJTO POZÍCII JE 1400-1500 EUR BRUTTO.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

✔️ práca v chladenom sklade na 12 hodinové zmeny od 6:00 - 18:00 a od 18:00 do 6:00
✔️ práca 4 dni v týždni
✔️ manipulácia s tovarom pomocou nízkozdvižných vozíkov
✔️ príjem a kontrola tovaru do skladu
✔️ príprava a kontrola tovaru na expedíciu
✔️ nakládka a vykládka tovaru

✔️ stabilná práca v nadnárodnej spoločnosti - pracujeme s potravinami, takže garantujeme
prácu v akomkoľvek neprajnom období - jesť sa musí vždy :)
✔️ ovocie na pracovisku
✔️ firemné akcie
✔️ mzda vždy do 10.dňa v mesiaci na vašom účte
✔️ príplatok za prácu v chlade a v noci vo výške 1,60 eur / hod.
✔️ príspevok na stravu vo výške 5,85 eur na deň hradený v plnej výške zamestnávateľom
✔️ príspevok na pitný režim za každý odpracovaný deň 1,20 eur
✔️ možnosť bezplatného získania / obnovenia preukazu na vozíky
✔️ príspevok vo výške 170,-€, pri významných životných udalostiach a pracovných výročiach

Všetkým kandidátom veľmi pekne ďakujeme za prejavený záujem. Vzhľadom na časovú náročnosť výberového procesu budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

✔️ skúsenosti s prácou v sklade výhodou
✔️ pracovitosť
✔️ spoľahlivosť
✔️ časová flexibilita

✔️ vlastné dochádzanie do práce ( bohužiaľ k nám MHD nechodí a neposkytujeme dopravu)

Nagel Slovensko je renomovaná medzinárodná spoločnosť s dlhoročnou tradíciou zaoberajúca sa logistikou potravín s pridanými hodnotami ako je skladovanie, prebaľovanie ale aj štítkovanie tovaru. Na Slovenskom trhu spolu s približne 100 kolegami zo skladu a administratívy denne zásobujeme obchody a reťazce chladenými ale aj suchými či čerstvými potravinami.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Veronika Plintovičová
Tel.: +421910323029
E-mail: poslať životopis
ID: 2304251  Dátum zverejnenia: 19.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac