Obchodný zástupca / Sales representative (B. Bystrica alebo Zvolen)

Nagel Slovensko s.r.o.

Banskobystrický kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
1 800 EUR/mesiacZákladná ,zda 1800 Eur + štvrťročné prémie do výšky 20% platu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • rozšírenie predajných aktivít v regióne stredného Slovenska
  • aktívna akvizičná činnosť
  • aktívne udržiavanie obchodných vzťahov
  • prezentácia spoločnosti a jej produktov pre zákazníkov
  • príprava a spracovanie obchodných zmlúv, cenových ponúk a dojednávanie zmluvných podmienok
  • zodpovednosť za plnenie osobného plánu predaja
  • prax podmienkou
  • aktívna práca, väčšina pracovného času v teréne

  • medzinárodné prostredie spoločnosti
  • mladý a dynamický kolektív
  • zaškolenie a tréningový program
  • široký priestor pre sebarealizáciu a uplatnenie obchodného potenciálu
  • motivačné ohodnotenie
  • služobné auto aj na súkromné účely
  • znalosť problematiky logistiky

„Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dáva tým spoločnosti Nagel Slovensko, s.r.o. súhlas so spracovaním jeho osobných údajov, uvedených v zaslanom dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu neurčitú (t.j. do písomného odvolania) v zmysle zákona č. 122/2013 Zb. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov.“

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

  • prax na obchodnej pozícii výhodou
  • zodpovedný prístup k práci
  • dobré komunikačné a prezentačné vlastnosti
  • samostatnosť
  • časová flexibilita
  • lojalita

Nagel Slovensko je renomovaná medzinárodná spoločnosť s dlhoročnou tradíciou zaoberajúca sa logistikou potravín s pridanými hodnotami ako je skladovanie, prebaľovanie ale aj štítkovanie tovaru. Na Slovenskom trhu spolu s približne 100 kolegami zo skladu a administratívy denne zásobujeme obchody a reťazce chladenými ale aj suchými či čerstvými potravinami.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

ID: 2086790  Dátum zverejnenia: 20.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac