Zvyšujeme naše kapacity

Prijímame profesionálov
do našich kruhov.

Technik laborant

Lokalita
Plavecký Štvrtok
Pracovný pomer
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaná mzda*
1 552 EUR/mesiacPriemernú mzdu 1 552 EUR tvorí základná mesačná mzda od 1 490 EUR a 13. plat. Suma základnej mesačnej mzdy je uvádzaná ako minimálna, skutočná výška základnej mzdy bude upravená v súlade s odbornou praxou, odbornými znalosťami a zručnosťami

Priemernú mzdu 1 552 EUR tvorí základná mesačná mzda od 1 490 EUR a 13. plat. Suma základnej mesačnej mzdy je uvádzaná ako minimálna, skutočná výška základnej mzdy bude upravená v súlade s odbornou praxou, odbornými znalosťami a zručnosťami

Čo bude vašou hlavnou náplňou práce?

  • Budeš odoberať vzorky (najmä zemný plyn do tlakových vzorkovníc, voda,glykol, olej) a za odbermi sa budeš presúvať aj na vzdialené pracoviská.
  • Merania a analýzy vzoriek budeš vykonávať v technológii aj v laboratóriu.
  • V tvojej kompetencii bude pokročilá obsluha prístrojov, kalibrácia prístrojova spracovanie protokolov o kalibrácii (chromatografy, spektrometre, IRMS, titrátory, prenosné meradlá).
  • Laboratórne prístroje budeš udržiavať vo funkčnom stave.
  • Príprava prostriedkov a pracoviska na vykonanie merania a analýzy v technológii a v laboratóriu.
  • Spracuješ aj výsledky a protokoly z meraní a analýz.
  • Pracovať budeš v jednozmennej prevádzke ( 7.00 – 15.00 ) s výkonmi aj mimo bežnej pracovnej doby.

Aké znalosti a zručnosti by ste mali mať?

Vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Zameranie

Prírodovedecké zameranie

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Ďalšie požiadavky

  • Rozumieš platným štandardom, najmä pre sledovanie kvality zemného plynu: STN, ISO,ASTM.
  • Rozumieš princípom meracích zariadení, ich analytickým kontrolám, nastaveniam, skúškam a údržbe v zmysle noriem a predpisov.
  • Vodičské oprávnenie typu B (aktívne vedenie motorového vozidla je súčasťou náplne práce).
  • Samostatnosť, komunikatívnosť a schopnosť pracovať v tíme.
  • Máš technické a inovatívne myslenie.

    Aké výhody a benefity ponúkame?

    Zaži stabilitu silnej spoločnosti. Opri sa o kolektívnu zmluvu, ktorá ti garantuje výhody nad rámec zákona a prináša podporu v rôznorodých životných situáciách. NAFTA je zamestnávateľ, na ktorého sa môžeš spoľahnúť v každej situácii.

    • Tvoj plat bude rásť - Vďaka silnej kolektívnej zmluve máš garantovaný pravidelný nárast mzdy. Presnú valorizáciu vidíš už dnes na niekoľko rokov dopredu.
    • Úspech odmeňujeme - Ako poďakovanie za úspešnú spoluprácu počas roka a splnenie firemných cieľov, naftárov odmeňujeme zaujímavou ročnou odmenou.
    • Myslíme na tvoju budúcnosť - Myslíme na teba pri všetkých významných životných míľnikoch. Poskytneme ti príspevok pri narodení dieťaťa a prispieť ti môžeme na školu či škôlku. K sťahovaniu do vlastného ti môže pomôcť podniková pôžička. A keď sa pozeráš ďaleko dopredu a šetríš si do dôchodku, pridáme k tomu štedrý príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie.
    • Benefit presne podľa tvojej chuti - Ty vieš najlepšie, čo potrebuješ. Preto ti dáme až 300 Eur ročne na pokrytie tvojej regenerácie, rodinných výdavkov, dopravu, kultúru či zdravie. Vyberieš si presne podľa svojej chuti. Apropo, keď sme pri chuti, aj na stravovanie ti prispievame nad rámec zákona.
    • Pomocná ruka v zložitých životných situáciách - Obráť sa na nás, keď sa veci skomplikujú. V našom zásobníku benefitov nájdeš možnosti finančných príspevkov pri dlhodobej PN, živelných pohromách, úmrtí, či iných životných peripetiách.
    • Sick Days - Nemusíš ísť hneď k lekárovi, ak ťa skolí nádcha. Môžeš využiť naše sick days, aby si bol opäť fit.
    • Buduj svoju expertízu - Odbornosť naftárov, ktorá obstojí v svetovom meradle je našou pýchou, a preto ti umožníme neustále sa vzdelávať. Či už ide o rozšírenie tvojich profesionálnych obzorov alebo doplnenie konkrétnych certifikácií.
    • Dynamická práca pre dynamických ľudí - Ak ťa nebaví sedieť zavretý medzi štyrmi stenami, naša prevádzka ti ponúka pozície, kde si určite nebudeš sťažovať na monotónnosť.
    • Kvalitné ochranné pracovné prostriedky. Na bezpečnosti a pohodlí našich kolegov nám záleží, preto máte u nás kvalitné pracovné oblečenie a termo prádlo.
    • Niečo pre športovcov - Pridaj sa k niektorej z fantastických aktivít, do ktorých sa naftári pravidelne zapájajú. Pre cyklistov máme plynárenskú Tour de Gas aj účasť v iniciatíve Do práce na bicykli. Naši vytrvalci pravidelne odbehnú neuveriteľnú trať od Tatier k Dunaju. Ponúkame ti aj možnosť Multisport karty. Proste v zdravom tele zdravý naftár.
    • Rodinné akcie - Podporujeme integráciu pracovného a osobného života a preto na naftárskych akciách uvidíme radi aj tvojich najbližších. Family day ponúka športové a zábavné aktivity pre každú vekovú kategóriu. Na Vianočnom večierku si zas zatancuješ aj so svojim partnerom či partnerkou.