Zvyšujeme naše kapacity

Prijímame profesionálov
do našich kruhov.

Referent pre vzdelávanie a rozvoj - junior

Lokalita
Plavecký Štvrtok, Bratislavský kraj
Pracovný pomer
Termín nástupu
Dohodou

Čo bude vašou hlavnou náplňou práce?

Zabezpečovanie vzdelávacích a rozvojových aktivít podľa plánu vzdelávania spoločnosti, vedenie evidencie účasti a zakladanie dokumentov
Konzultovanie potrieb vzdelávania s nadriadenými zamestnancov
Vyhľadávanie požadovaných vzdelávacích aktivít na trhu
Organizovanie tuzemských i zahraničných vzdelávacích programov (prihlasovanie, registrácia účastníkov, zabezpečenie školiacich priestorov, ubytovania a dopravy pre účastníkov, pozvánok, tvorba požiadaviek na objednávku v IS SAP)
Kontrola správnosti fakturácie a zabezpečenie platieb za vzdelávacie aktivity
Organizácia lekárskych prehliadok zamestnancov, rekondičných pobytov pre zamestnancov pracujúcich v rizikovej kategórií a vedenie evidencie s tým spojenej
Spracovanie dochádzky zamestnancov v dochádzkovom systéme
Príprava dohôd hmotnej zodpovednosti
Participácia na príprave a organizácii zamestnaneckých podujatí

Aké znalosti a zručnosti by ste mali mať?

Vzdelanie

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Zameranie

Humanitné, ekonomické

Počet rokov praxe

1

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Ďalšie požiadavky

Minimálne 1-ročná prax v administratíve
Aktívna znalosť anglického jazyka - podmienkou
Ovládanie IS SAP R/3 - výhodou
Samostatnosť, zodpovednosť, komunikatívnosť, organizačné schopnosti, dôslednosť
Vodičský preukaz skupina B - nutný

Aké výhody a benefity ponúkame?

Motivujúce finančné ohodnotenie - fixná zložka, variabilná zložka, ročné odmeny v závislosti od splnenia cieľov spoločnosti
Systém zamestnaneckých výhod a benefitov (o. i. príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie, príspevok na dopravu do zamestnania, regeneráciu pracovnej sily, stravovanie formou jedálnych kupónov, sociálne výpomoci, príspevok pri narodení dieťaťa, pri dlhodobej práceneschopnosti, zamestnanecké pôžičky)
Flexibilný pracovný čas
Príjemné a tvorivé pracovné prostredie
Možnosť ďalšieho profesijného rastu a sebarealizácie
Kvalitný vzdelávací program
Športové a kultúrne aktivity pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov
ID: 3107588  Dátum zverejnenia: 11.9.2017