Zvyšujeme naše kapacity

Prijímame profesionálov
do našich kruhov.

Špecialista účtovník (oblasť reportingu)

Lokalita
Votrubova 1, P.O.BOX 815 05, Bratislava
Pracovný pomer
Termín nástupu
Dohodou
Ponúkaná mzda*
Mzdové podmienky budú prediskutované na osobnom stretnutí

Čo bude vašou hlavnou náplňou práce?

Príprava podkladov a práce súvisiace so zostavením účtovných závierok (mesačná, ročná, individuálna, konsolidovaná, podľa SAS, podľa medzinárodných štandardov IFRS) vrátane poznámok
Zostavovanie rôznych reportov a analýz pohybov vo finančných výkazoch
Účtovanie vybraných závierkových operácií (rezervy, opravné položky, hedging)
Príprava podkladov pre externých audítorov a komunikácia s audítorom
Analýza zmien v legislatíve a ich implementácia
Participácia na zahraničných projektoch (pripomienkovanie zmlúv, nastavenie spôsobu účtovania a reportingu
Zodpovednosť za interné kontrolné procesy v rámci oddelenia účtovníctva za vybranú účtovnú oblasť

Aké znalosti a zručnosti by ste mali mať?

Vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Zameranie

Ekonomické

Počet rokov praxe

2

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Ďalšie požiadavky

Prax v účtovníctve minimálne 2 roky
Znalosť legislatívy z oblasti účtovníctva a IFRS
Dobre rozvinuté analytické schopnosti
Skúsenosti s SAP výhodou
Flexibilita, samostatnosť, komunikatívnosť

Aké výhody a benefity ponúkame?

Motivujúce finančné ohodnotenie - fixná zložka, variabilná zložka, ročné odmeny v závislosti od splnenia cieľov spoločnosti
Systém zamestnaneckých výhod a benefitov (o. i. príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie, príspevok na dopravu do zamestnania, regeneráciu pracovnej sily, stravovanie formou jedálnych kupónov, sociálne výpomoci, príspevok pri narodení dieťaťa, pri dlhodobej práceneschopnosti, zamestnanecké pôžičky)
Flexibilný pracovný čas
Príjemné a tvorivé pracovné prostredie
Možnosť ďalšieho profesijného rastu a sebarealizácie
Možnosť participácie na zahraničných projektoch
Kvalitný vzdelávací program - možnosť získať ACCA kvalifikáciu
Športové a kultúrne aktivity pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov
ID: 3097083  Dátum zverejnenia: 27.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Mzdové podmienky budú prediskutované na osobnom stretnutí