Zvyšujeme naše kapacity

Prijímame profesionálov
do našich kruhov.

Operátor strojných zariadení výskumu sond

Lokalita
Plavecký Štvrtok
Pracovný pomer
Termín nástupu
Dohodou
Ponúkaná mzda*
750 - 900 EUR/mesiacZákladná mesačná mzda od 750 € a variabilná zložka mzdy 20 %. Suma základnej zložky mzdy je uvádzaná ako minimálna, skutočná výška základnej mzdy bude upravená v súlade s odbornou praxou, odbornými znalosťami a zručnosťami. Možná úprava základnej mesačnej mzdy po zhodnotení výkonnosti.

Základná mesačná mzda od 750 € a variabilná zložka mzdy 20 %. Suma základnej zložky mzdy je uvádzaná ako minimálna, skutočná výška základnej mzdy bude upravená v súlade s odbornou praxou, odbornými znalosťami a zručnosťami. Možná úprava základnej mesačnej mzdy po zhodnotení výkonnosti.

Čo bude vašou hlavnou náplňou práce?

  • Meranie fyzikálnych parametrov (tlak, teplota, prietok, a pod.) v sondách a vrtoch, odber vzoriek
  • Príprava a udržiavanie technického vybavenia vo funkčnom stave a v dostatočnom počte
  • Jazda s nákladným meracím vozidlom (aj na nespevnenej vozovke)
  • Manipulácia s plynovým zariadením - produkčným krížom sondy
  • Montáž tlakových zariadení na ústí sond, práce vo výškach, viazanie bremien
  • Ovládanie a obsluha vrátkového zariadenia pre hlbinné merania a operácie na drôte a kábli
  • Spracovanie výsledkov podľa pracovného príkazu, vypracovanie prvotnej dokumentácie o meraní alebo operácii

Aké znalosti a zručnosti by ste mali mať?

Vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Zameranie

Technický smer - strojárstvo

Vodičský preukaz

C

Ďalšie požiadavky

Schopnosť technického myslenia, manuálna zručnosť
Fyzická odolnosť a výkonnosť
Užívateľská práca s PC
Schopnosť pracovať samostatne aj v tíme
Zodpovednosť, poznanie rizika súvisiaceho s hlbinnými operáciami na drôte
Certifikáty pre práce súvisiace s meraniami alebo operáciami v sondách (obsluha plynových zariadení a tlakových nádob, práce vo výškach, viazač bremien) sú výhodou
Znalosť anglického jazyka – pre prácu s dokumentáciou pre špeciálne zariadenia je výhodou

Aké výhody a benefity ponúkame?

Stabilné zamestnanie v perspektívnej spoločnosti
Zaujímavá práca v dynamickom kolektíve
Príjemné a tvorivé pracovné prostredie
Možnosť ďalšieho profesijného rastu a sebarealizácie
Kvalitný vzdelávací program
Systém zamestnaneckých výhod a benefitov
ID: 2378187  Dátum zverejnenia: 24.8.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac