Zvyšujeme naše kapacity

Prijímame profesionálov
do našich kruhov.

Údržbár elektrických zariadení

Lokalita
Malacky, Bratislavský kraj, okres Malacky
Pracovný pomer
Termín nástupu
Dohodou
Ponúkaná mzda*
Mzdové podmienky budú upresnené na osobnom stretnutí

Čo bude vašou hlavnou náplňou práce?

Kontrola, údržba a oprava elektrozariadení
Spracovanie záznamu o výsledku kontroly v prevádzkovej dokumentácii
Výkon pohotovostnej služby
Zodpovednosť za dodržiavanie predpisov a súvisiacej legislatívy v zmysle prevádzkových a bezpečnostných predpisov pri práci na elektrických zariadeniach
Vedenie referentského vozidla
Zodpovednosť za správne vypracovanie a vyplnenie dokladov o výkone práce, spotrebe materiálu a výkone prideleného vozidla

Aké znalosti a zručnosti by ste mali mať?

Vzdelanie

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Zameranie

Elektro

Počet rokov praxe

3

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

BC

Ďalšie požiadavky

Odborná spôsobilosť na výkon opráv a údržby elektrických zariadení
Odborná spôsobilosť na prácu so špeciálnym náradím
Spôsobilosť na prácu vo výškach a obsluhu vysokozdvižnej plošiny
Spôsobilosť podľa vyhlášky MPSV a R SR č. 508/2009 Z. z. § 22 nad 1000 V
Samostatnosť, komunikatívnosť

Aké výhody a benefity ponúkame?

Stabilné zamestnanie v perspektívnej spoločnosti
Zaujímavá práca v dynamickom kolektíve
Príjemné a tvorivé pracovné prostredie
Možnosť ďalšieho profesijného rastu a sebarealizácie
Kvalitný vzdelávací program
Systém zamestnaneckých výhod a benefitov
ID: 2263898  Dátum zverejnenia: 8.2.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Mzdové podmienky budú upresnené na osobnom stretnutí