Zvyšujeme naše kapacity

Prijímame profesionálov
do našich kruhov.

Referent pre vzdelávanie a rozvoj - junior

Lokalita
Bratislava, Votrubova 1, 821 09, Bratislavský kraj
Pracovný pomer
Termín nástupu
04/2015
Ponúkaná mzda*
Mzdové podmienky budú upresnené na osobnom stretnutí

Čo bude vašou hlavnou náplňou práce?

Zabezpečovanie vzdelávacích a rozvojových aktivít podľa plánu vzdelávania spoločnosti
Konzultovanie potrieb vzdelávania s nadriadenými zamestnancov
Vyhľadávanie požadovaných vzdelávacích aktivít na trhu
Organizovanie tuzemských i zahraničných vzdelávacích programov (prihlasovanie, registrácia účastníkov, zabezpečenie školiacich priestorov, ubytovania a dopravy pre účastníkov, pozvánok, tvorba požiadaviek na objednávku v IS SAP)
Kontrola správnosti fakturácie a zabezpečenie platieb za vzdelávacie aktivity
Vedenie evidencie účasti na vzdelávacích aktivitách zamestnancov
Sledovanie nákladov na vzdelávanie
Participácia na príprave a organizácii zamestnaneckých podujatí
Podpora pri aktivitách internej komunikácie

Pracovný pomer počas zastupovania materskej dovolenky

Aké znalosti a zručnosti by ste mali mať?

Vzdelanie

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Zameranie

Ekonomický/humanitný smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
SAP - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Ďalšie požiadavky

Minimálne 1-ročná prax v administratíve
Aktívna znalosť anglického jazyka - podmienkou
Ovládanie IS SAP R/3 - výhodou
Samostatnosť, zodpovednosť, komunikatívnosť, organizačné schopnosti, dôslednosť

Aké výhody a benefity ponúkame?

Stabilné zamestnanie v perspektívnej spoločnosti
Zaujímavá práca v dynamickom kolektíve
Príjemné a tvorivé pracovné prostredie
Možnosť ďalšieho profesijného rastu a sebarealizácie
Kvalitný vzdelávací program
Systém zamestnaneckých výhod a benefitov
ID: 2059395  Dátum zverejnenia: 29.4.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Mzdové podmienky budú upresnené na osobnom stretnutí