Zvyšujeme naše kapacity

Prijímame profesionálov
do našich kruhov.

Asistent/asistentka

Lokalita
Plavecký Štvrtok, Bratislavský kraj
Pracovný pomer
Termín nástupu
Dohodou
Ponúkaná mzda*
Mzdové podmienky budú upresnené na osobnom stretnutí

Čo bude vašou hlavnou náplňou práce?

Vykonávanie rôznorodých administratívnych, ekonomických alebo prevádzkovo-technických prác.

- Organizačné zabezpečenie chodu sekretariátu a rokovaní
- Sumarizácia dát, spracovanie reportov, analýz, podkladov pre fakturáciu
- Administratívna podpora pri projektoch divízie a tvorbe dokumentácie
- Publikovanie dát na intranete
- Kompletizovanie materiálov k poradám, ich administratívne zabezpečovanie a vyhotovenie zápisu z porád
- Sledovanie termínov a vyhodnocovanie plnenia úloh útvaru
- Organizačné zabezpečovanie pripomienkovania predkladaných materiálov
- Asistentská podpora riaditeľa divízie
- Administratívna a ekonomická podpora oddelenia technickej dokumentácie a projekcie
- Vkladanie POBJ do systému SAP MM v rámci zberného strediska
- Spracovanie podkladov o dochádzke zamestnancov
- Organizačné zabezpečovanie pracovných ciest zamestnancov útvaru

Aké znalosti a zručnosti by ste mali mať?

Vzdelanie

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Zameranie

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Ďalšie požiadavky

Profesia vhodná i pre absolventa

- Znalosť anglického jazyka výhodou
- Sekretárske zručnosti
- Organizačné schopnosti
- Flexibilita, samostatnosť, komunikatívnosť, diskrétnosť, taktnosť
- Skúsenosti s procesom spracovania projektovej dokumentácie výhodou

Aké výhody a benefity ponúkame?

Stabilné zamestnanie v perspektívnej spoločnosti
Zaujímavá práca v dynamickom kolektíve
Príjemné a tvorivé pracovné prostredie
Možnosť ďalšieho profesijného rastu a sebarealizácie
Kvalitný vzdelávací program
Systém zamestnaneckých výhod a benefitov
ID: 1957403  Dátum zverejnenia: 15.12.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Mzdové podmienky budú upresnené na osobnom stretnutí