Zvyšujeme naše kapacity

Prijímame profesionálov
do našich kruhov.

Pomocný projektant/kreslič

Lokalita
Plavecký Štvrtok 900, 900 68, Bratislavský kraj
Pracovný pomer
Termín nástupu
Dohodou
Ponúkaná mzda*
Mzdové podmienky budú upresnené na osobnom stretnutí

Čo bude vašou hlavnou náplňou práce?

Spracovanie projektovej dokumentácie skutočného vyhotovenia po výstavbe, rekonštrukcii alebo oprave
Aktualizácia a správa dokumentácie skutočného vyhotovenia
Príprava všetkých stupňov projektovej dokumentácie
Analýza požiadaviek a príprava technických návrhov, vrátane predpokladaných realizačných nákladov
Poskytovanie technickej pomoci/konzultácií
Komunikácia s internými a/alebo externými pracovníkmi
V prípade potreby obhliadky zariadení v prevádzke alebo na stavenisku

Aké znalosti a zručnosti by ste mali mať?

Vzdelanie

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Zameranie

elektrotechnické

Vodičský preukaz

B

Ďalšie požiadavky

Znalosť elektrotechnických značiek potrebných pre čítanie a tvorbu výkresov
Znalosť právnych predpisov a technických noriem v oblasti elektrotechniky
Ovládanie SW AutoCAD
Aktívny prístup pri riešení pracovných úloh, analytické myslenie, flexibilita, samostatnosť, komunikatívnosť
Vodičské oprávnenie skupiny B
Výhodou pre uchádzača môže byť:

  • Ovládanie SW AutoCAD Electrical
  • Osvedčenie o elektrotechnickej spôsobilosti podľa § 21-24 vyhl. MPSVaR SR č. 508/2009,znalosť systémov riadenia technologických procesov (SRTP/MaR)
  • Prax na obdobnej profesii
  • Znalosť anglického jazyka

Aké výhody a benefity ponúkame?

Stabilné zamestnanie v perspektívnej spoločnosti
Zaujímavá práca v dynamickom kolektíve
Príjemné a tvorivé pracovné prostredie
Možnosť ďalšieho profesijného rastu a sebarealizácie
Kvalitný vzdelávací program
Systém zamestnaneckých výhod a benefitov
ID: 1870661  Dátum zverejnenia: 26.11.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Mzdové podmienky budú upresnené na osobnom stretnutí