Zvyšujeme naše kapacity

Prijímame profesionálov
do našich kruhov.

Projektant - technológ

Lokalita
Plavecký Štvrtok, Bratislavský kraj
Pracovný pomer
Termín nástupu
Dohodou
Ponúkaná mzda*
Mzdové podmienky budú upresnené na osobnom stretnutí

Čo bude vašou hlavnou náplňou práce?

Príprava projektovej dokumentácie v naftárskom a plynárenskom priemysle
technologické/procesné schémy (P&ID)
dispozičné výkresy potrubných systémov a strojných zariadení
technické správy, podmienky pre montáž a skúšky zariadení
špecifikácia materiálu/výkaz výmer
Prerokovanie dokumentácie s objednávateľom, odbornými útvarmi a organizáciami
Výkon autorského dozoru počas realizácie stavby, riešenie odchýlok a zmien projektovej dokumentácie, resp. nových požiadaviek objednávateľa
Spracovanie projektovej dokumentácie skutočného vyhotovenia po ukončení stavby v papierovej i digitálnej forme
Spracovanie technických návrhov riešení vrátane výpočtu predpokladaných realizačných nákladov
Účasť na skúškach a spustení stavby/zariadenia do prevádzky
Poskytovanie technickej pomoci/konzultácií v danej odbornosti

Aké znalosti a zručnosti by ste mali mať?

Vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Zameranie

technický smer - plynárenstvo/baníctvo/hutníctvo/strojníctvo

Vodičský preukaz

B

Ďalšie požiadavky

Orientácia v problematike návrhu technických zariadení, najmä potrubných systémov, VTZ plynových a tlakových
Znalosť právnych predpisov a technických noriem v oblasti energetiky, baníctva a plynárenstva
Ovládanie SW AutoCAD
Osvedčenie o autorizácii v SKSI - výhodou
Skúsenosti s 3D návrhom technológií – výhodou
Znalosť anglického jazyka: komunikatívna úroveň - výhodou
Aktívny prístup k riešeniu problémov a analytické myslenie
Flexibilita, samostatnosť, komunikatívnosť

Aké výhody a benefity ponúkame?

Stabilné zamestnanie v perspektívnej spoločnosti
Zaujímavá práca v dynamickom kolektíve
Príjemné a tvorivé pracovné prostredie
Možnosť ďalšieho profesijného rastu a sebarealizácie
Kvalitný vzdelávací program
Systém zamestnaneckých výhod a benefitov
ID: 1816356  Dátum zverejnenia: 10.9.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Mzdové podmienky budú upresnené na osobnom stretnutí