Zvyšujeme naše kapacity

Prijímame profesionálov
do našich kruhov.

Špecialista kontrolór

Lokalita
Bratislava, Votrubova 1, 821 09
Pracovný pomer
Termín nástupu
Dohodou
Ponúkaná mzda*
Mzdové podmienky budú upresnené na osobnom stretnutí

Čo bude vašou hlavnou náplňou práce?

Spolupráca s bankami v oblasti platobného styku
Spolupráca pri riadení cash flow spoločnosti
Spolupráca pri zabezpečovaní poistenia spoločnosti
Príprava analýz v oblasti financovania, reporting
Zabezpečovanie dividendovej politiky
Riadenie finančných rizík
Analýza a vyhodnocovanie výkonnosti spoločnosti s cieľom jej efektívneho riadenia a fungovania
Spracovávanie pravidelných reportingových správ
Vyhodnocovanie plnenia plánu a porovnávanie s cieľmi a stanovenými ukazovateľmi
Správa a riadenie reportingového systému
Správa systému vnútroorganizačného účtovníctva

Aké znalosti a zručnosti by ste mali mať?

Vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Zameranie

ekonomické

Počet rokov praxe

2

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SAP - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Ďalšie požiadavky

Flexibilita, samostatnosť, komunikatívnosť
Analytické schopnosti

Aké výhody a benefity ponúkame?

Stabilné zamestnanie v perspektívnej spoločnosti
Zaujímavá práca v dynamickom kolektíve
Príjemné a tvorivé pracovné prostredie
Možnosť ďalšieho profesijného rastu a sebarealizácie
Kvalitný vzdelávací program
Systém zamestnaneckých výhod a benefitov
ID: 1793052  Dátum zverejnenia: 7.7.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Mzdové podmienky budú upresnené na osobnom stretnutí