Zvyšujeme naše kapacity

Prijímame profesionálov
do našich kruhov.

Interný audítor

Lokalita
Bratislava, Mlynské Nivy, Bratislavský kraj
Pracovný pomer
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaná mzda*
Mzdové podmienky budú upresnené na osobnom stretnutí.

Čo bude vašou hlavnou náplňou práce?

Vykonávanie objektívnej a nezávislej audítorskej činnosti
Nezávislé posudzovanie procesov so zameraním na odhaľovanie a ohodnocovanie rizík súvisiacich s podnikateľskou činnosťou, vrátane definovania zodpovedností a doporučení v súlade so štatútom interného auditu, s cieľom minimalizácie rizík
Objektívne posudzovanie adekvátnosti a efektívnosti riadenia rizík, riadiacich, kontrolných a správnych procesov v spoločnosti a jej dcérach
Tvorba a realizácia ročného plánu auditu a kontrol
Prezentovanie výsledkov auditov v orgánoch spoločnosti
Archivácia výsledkov auditu
Zabezpečovanie ochrany všetkých získaných materiálov a informácií

Aké znalosti a zručnosti by ste mali mať?

Vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Zameranie

ekonomické, technické, matematické/iné vysokoškolské

Počet rokov praxe

3

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
SAP - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Ďalšie požiadavky

Minimálne 3 ročná prax na profesii interného audítora, výhodou prax v spoločnostiach „veľkej štvorky“ (Big 4)
Kvalifikácia ACCA - výhodou
Ovládanie SW na prácu s informáciami
Časová flexibilita, samostatnosť, zodpovednosť
Dobre rozvinuté analytické schopnosti
Veľmi dobré komunikačné a prezentačné zručnosti

Aké výhody a benefity ponúkame?

Zaujímavá práca v dynamickom kolektíve
Príjemné a tvorivé pracovné prostredie
Možnosť ďalšieho profesijného rastu a sebarealizácie
Kvalitný vzdelávací program
Systém zamestnaneckých výhod a benefitov
ID: 1781073  Dátum zverejnenia: 30.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Mzdové podmienky budú upresnené na osobnom stretnutí.