Zvyšujeme naše kapacity

Prijímame profesionálov
do našich kruhov.

Projektant elektro

Lokalita
Plavecký Štvrtok 900, 900 68, Bratislavský kraj
Pracovný pomer
Termín nástupu
Dohodou
Ponúkaná mzda*
Mzdové podmienky budú upresnené na osobnom stretnutí

Čo bude vašou hlavnou náplňou práce?

Spracovanie všetkých stupňov projektovej dokumentácie v danej odbornosti,
spracovanie projektovej dokumentácie skutočného vyhotovenia po výstavbe, rekonštrukcii alebo oprave
aktualizácia a udržiavanie projektovej dokumentácie skutočného vyhotovenia,
spracovanie technických návrhov/riešení vrátane výpočtu predpokladaných realizačných nákladov,
poskytovanie technickej pomoci/konzultácií v danej odbornosti,
analýza a prerokovávania požiadaviek a spracovaných návrhov/riešení s objednávateľom a odbornými útvarmi/organizáciami,
výkon autorského dozoru počas realizácie stavby, riešenie odchýlok a zmien projektovej dokumentácie, resp. nových požiadaviek objednávateľa,
v prípade potreby účasť na skúškach a spustení stavby do prevádzky.

Aké znalosti a zručnosti by ste mali mať?

Vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Zameranie

elektrotechnické

Vodičský preukaz

B

Ďalšie požiadavky

Znalosť právnych predpisov a technických noriem v oblasti elektrotechniky,
ovládanie SW AutoCAD,
aktívny prístup pri riešení pracovných úloh, analytické myslenie, flexibilita, samostatnosť, komunikatívnosť,
výhodou pre uchádzača môže byť:

  • ovládanie SW AutoCAD Electrical,
  • znalosť systémov riadenia technologických procesov (SRTP/MaR),
  • osvedčenie o autorizácii v SKSI,
  • osvedčenie o elektrotechnickej spôsobilosti podľa § 10 vyhl. SÚBP SBÚ č. 51/78, § 21-24 vyhl. MPSVaR SR č. 508/2009,
  • znalosť anglického jazyka

Aké výhody a benefity ponúkame?

Stabilné zamestnanie v perspektívnej spoločnosti
Zaujímavá práca v dynamickom kolektíve
Príjemné a tvorivé pracovné prostredie
Možnosť ďalšieho profesijného rastu a sebarealizácie
Kvalitný vzdelávací program
Systém zamestnaneckých výhod a benefitov
ID: 1698711  Dátum zverejnenia: 26.11.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Mzdové podmienky budú upresnené na osobnom stretnutí