Zvyšujeme naše kapacity

Prijímame profesionálov
do našich kruhov.

Prevádzkový mechanik - lokalita Východ - ZPS Senné

Lokalita
Pracoviská divízie v lokalite Východ, okres Michalovce
Pracovný pomer
Termín nástupu
01.12.2016

Čo bude vašou hlavnou náplňou práce?

Kontrola a obsluha strojno-technologických zariadení na plynovom stredisku
Kvalitný a kvalifikovaný výkon obsluhy vyhradených technických zariadení (VTZ) v zmysle prevádzkovej dokumentácie
Priebežný zber procesných dát a vyhotovenie záznamu o výsledku vykonanej činnosti do prevádzkovej dokumentácii
Diagnostika a analýza porúch zariadení s návrhom účinných opatrení smerujúcich k zamedzeniu ich opakovania sa
Zodpovednosť za dodržiavanie predpisov a súvisiacej legislatívy v zmysle prevádzkových a bezpečnostných predpisov pri práci na strojno - technologických zariadeniach
Vedenie referentského vozidla ( VP skup. B - nutný, a skup. T- výhoda)
Údržba pracoviska podľa pokynov nadriadeného zamestnanca
Realizácia prác súvisiacich s činnosťou ťažby, úpravy, skladovania a expedície produktov na základe pokynov nadriadených zamestnancov

Aké znalosti a zručnosti by ste mali mať?

Vzdelanie

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Zameranie

technické zameranie (strojárstvo alebo elektro)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

BT

Ďalšie požiadavky

Minimálne 3 ročná prax v oblasti údržby strojného zariadenia resp. elektrického zariadenia - výhodou
Spôsobilosť na prácu vo výškach a výkopoch
Platný zváračský preukaz - výhodou
Odborná spôsobilosť na obsluhu plynových zariadení, tlakových nádob a elektrických zariadení – výhodou
Oprávnenie na vysokozdvižný vozík - výhodou
Ovládanie práce s PC MS Office (Excel, Word)
Vodičské oprávnenie skupina B - podmienkou, T - výhodou
Schopnosť podávať stabilný pracovný výkon v náročných prevádzkových podmienkach nepretržitej prevádzky

ID: 1437702  Dátum zverejnenia: 24.10.2016