Zvyšujeme naše kapacity

Prijímame profesionálov
do našich kruhov.

Vrtný inžinier

Lokalita
Plavecký Štvrtok, okres Malacky
Pracovný pomer
plný úväzok

Čo bude vašou hlavnou náplňou práce?

Vypracovanie technického projektu vrtu, opravy vrtu alebo intenzifikácie sondy

Zabezpečovanie dozoru nad prípravou, výkonom a ukončením vrtných prác a likvidácií sond

Zabezpečenie realizácie vrtnej činnosti

Vypracovanie záverečnej správy vrtnej činnosti

Kontrola plnenia plánu vrtných prác po vecnej a finančnej stránke

Príprava a vypracovanie projektov podzemných opráv sond (POS)

Vypracovanie a posúdenie technických požiadaviek na strojné a technologické zariadenia POS a vrtnej a ťažobnej činnosti

Návrh a realizácia technologických procesov pre POS a vrtné práce

Aké znalosti a zručnosti by ste mali mať?

Vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Zameranie

Strojárenstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
CorelDRAW - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Ďalšie požiadavky

Flexibilita, samostatnosť, schopnosť pracovať v tíme

Ovládanie anglického jazyka (schopnosť aktívnej komunikácie), znalosť odbornej terminológie - výhodou

Znalosť banskej legislatívy, certifikát IWCF resp. absolvovanie tréningu na zmáhanie tlakových prejavov výhodou

Aké výhody a benefity ponúkame?

Stabilné zamestnanie v perspektívnej spoločnosti
Zaujímavá práca v dynamickom kolektíve
Možnosť ďalšieho profesijného rastu
Kvalitný vzdelávací program
Systém zamestnaneckých výhod a benefitov
ID: 1412388  Dátum zverejnenia: 30.6.2014