Zvyšujeme naše kapacity

Prijímame profesionálov
do našich kruhov.

Špecialista obchodu a marketingu divízie podzemných opráv sond a vrtby (POS a V)

Lokalita
Plavecký Štvrtok, Bratislavský kraj, okres Malacky
Pracovný pomer
plný úväzok

Čo bude vašou hlavnou náplňou práce?

Vykonávanie činnosti súvisiacich s efektívnym uplatnením produktov a služieb divízie POS a V na trhu
Príprava a vykonávanie marketingových analýz za účelom identifikovania nového trhového potenciálu pre aktivity divízie POS a V
Analyzovanie, navrhovanie a implementácia stratégie predaja a marketingu produktov a služieb divízie POS a V
Spolupráca pri uzatváraní nových zmluvných vzťahov, navrhovanie a dojednávanie ekonomicky efektívnych podmienok spolupráce
Plánovanie a koordinovanie činností na projektoch divízie POS a V
Sledovanie požiadaviek v rámci projektov, stavu ich plnenia
Spolupráca pri príprave technicko-obchodných dokumentov spoločnosti a vyjednávanie obchodných zmlúv
Realizácia a kontrola obchodných prípadov, riešenie reklamácie

Aké znalosti a zručnosti by ste mali mať?

Vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Zameranie

Ekonomické / Technické (strojárenstvo)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Ďalšie požiadavky

Prax v obdobnej pozícií podmienkou
Aktívna znalosť anglického jazyka
Skúsenosti s projektovým riadením
Skúsenosti s verejným obstarávaním v SR a ČR vítaná
Vodičské oprávnenie skupiny B
Znalosť práce s PC – MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)
Flexibilita, samostatnosť, schopnosť pracovať v tíme, vyjednávacie schopnosti

Aké výhody a benefity ponúkame?

Systém zamestnaneckých benefitov
ID: 1143514  Dátum zverejnenia: 25.8.2016