Fundraiser/fundraiserka Nadácie Zastavme korupciu

Nadácia Zastavme korupciu

Binarium, Staré Grunty, Karlova Ves, Slovensko, Bratislava (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
júl 2024
1 700 EUR/mesiac+ Provízie z vyfundraisovanej sumy/mesačne Koncoročná odmena do výšky mesačnej mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Individuálny a firemný fundraising

  • Udržiavanie vzťahov a komunikácia s donormi/donorkami a prispievateľmi/prispievateľkami

  • Vyhľadávanie a písanie grantov

  • Podieľanie sa na tvorbe fundraisingových kampaní (napríklad na 2%)

  • Flexibilny pracovný čas, možnosť home office podľa dohody
  • Angličtina zadarmo
  • Teambuildingy
  • Podpora v ďalšom vzdelávaní a rozvoji
  • Týždeň dovolenky navyše
  • Po 5 odpracovaných rokoch pre Nadáciu možnosť čerpať platený sabbatical v dĺžke 1 mesiaca
  • Možnosť účasti na atraktívnych kultúrnych a spoločenských podujatiach
  • Koncoročné odmeny do výšky mesačnej mzdy (v závislosti od výkonu a výsledkov)
  • Práca v renomovanej organizácii s vysokou spoločenskou hodnotou
  • Možnosť zapojiť sa do zaujímavých projektov Nadácie Zastavme korupciu​

Pošli nám aktuálny štruktúrovaný životopis, minimálne 1 doterajšiu pracovnú referenciu + motivačný list, v ktorom bližšie opíšeš svoju motiváciu pracovať v Nadácii Zastavme korupciu.

Na životopisy so zvedavosťou čakáme do konca apríla 2024.

Priebeh výberového konania: na základe životopisov vybraným kandidátkam/ kandidátom pošleme zadanie a následne na základe vypracovania pozveme na osobný, prípadne online pohovor.

Súčasťou výberového procesu je tzv. Assessment Centrum s 4 - 5 vybranými ľuďmi - skupinový pracovný pohovor

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

fundraisingu alebo finančného manažmentu mimovládnej organizácie

Počet rokov praxe

2

Ak si navyše aj:

  • čestná/ý v osobnom živote

  • zorientovaná/ý vo verejnom dianí

  • práca v tíme Ti je blízka

  • máš dobrý time managemente, systematický prístup k práci a  multitasking Ti nerobí problém

​Neváhaj a daj nám o sebe vedieť​

Nadácia Zastavme korupciu je nezisková organizácia, ktorú založil spoluzakladateľ firmy ESET Miroslav Trnka a podnikateľ v reklame Michal Bláha. Svoju činnosť spustila v roku 2014. Cieľom Nadácie je čo najviac obmedziť korupciu a jej ničivé dopady na kvalitu života a podnikania na Slovensku. Venujeme sa najmä zvyšovaniu povedomia o korupcii, jej dopadoch a možných riešeniach, ako aj aktivizáciou širokej verejnosti a mladých ľudí v otázkach verejného záujmu. Zároveň sa venujeme pomoci whistleblowerom, podpore investigatívnej žurnalistiky a presadzovaniu systémových opatrení, ktoré sú nevyhnutnou podmienkou efektívneho boja proti korupcii.
Ľudí v Nadácii spája viera, že aj Slovensko raz môže byť krajina, v ktorej čestné konanie nie je rarita, ale spoločenská norma a podvody nie sú prehliadané, ale trestané.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4804029  Dátum zverejnenia: 11.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac