Referent marketingu

Nadácia Intenda

Miesto práce
Pražská 11, 81104 Bratislava, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, internship, stáž
Termín nástupu
15.07.2014
Mzdové podmienky (brutto)
§ 51 Absolventská prax

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava podkladov pre marketing, príprava dotazníkov a podieľanie sa na ich vyhodnocovaní a zverejňovanie informácií na web stránke.

Absolventská prax podľa § 51 zákona č. 5/2004 Z.z.
Rozsah práce: 20h/týž. po dobu 3 až 6-tich mesiacov.
Študenti počas odbornej stáže nepoberajú žiadnu mzdu

- získanie praktických skúseností pre študentov VŠ
- zaujímavá práca v dynamickom pracovnom tíme
- možnosti kariérneho rozvoja
- rozšírenie možnosti uplatnenia na trhu práce

Informácie o výberovom konaní

absolventská prax podľa § 51 zákona č. 5/2004 Z.z.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchodná akadémie, resp. pracovník marketingu, resp. služby a súkromné podnikanie - marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Adobe Photoshop - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Študent VŠ
- Záujem rásť a učiť sa v oblasti marketingu
- Kladný vzťah k adminstratívnej práci
- Zodpovedný prístup k úlohám
- Znalosť MS Office
- Komunikatívnosť
- Schopnosť práce v tíme ale aj samostatne

Nadácia Intenda svoju pozornosť sústreďuje najmä na rozvoj spoločnosti priateľskej k mladým ľuďom podporou iniciatív mladých ľudí a pre mladých ľudí.
Už 14 rokov prispieva k tomu, aby mladí ľudia mali dostatok priestoru na slobodný prejav, vlastnú iniciatívu, angažovanosť, nápad. Rovnako dôležité je, aby mali prístup k svojim základným potrebám v prostredí, ktoré je málo stimulujúce. Zriaďovateľmi nadácie sú Ministerstvo školstva,vedy,výskumu a športu Slovenskej republiky, Rada mládeže Slovenska (RMS) a Študentská rada vysokých škôl (ŠRVŠ). Nadácia spravuje prostredníctvom svojej dcérskej spoločnosti Hotely mládeže Slovakia, a.s. (ďalej len HMS, a.s.) bývalý majetok Socialistického zväzu mládeže, výnosy z ktorého využíva na podporu detí a mládeže. V súčasnom období vedie niekoľko veľmi dôležitých súdnych sporov, ktorých výsledok bude mať kľúčový vplyv na jej ďalšie fungovanie. Nadácia je členskou organizáciou Global Youth Action Network.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1785671  Dátum zverejnenia: 30.6.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: § 51 Absolventská prax