Výroba - obsluha CNC, Olepovačka hrán (Ref. č.: VYR_19/2016)

NÁBYTKÁR, s.r.o.

Miesto práce
Textilná 6383 (Areál TEXIKOM), Ružomberok
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou pri osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výroba nábytkových komponentov
- zodpovednosť za zverené pracovisko
- dvojzmenná prevádzka (06:00 - 14:00 / 14:00 - 22:00)

práca v stabilnej Slovenskej spoločnosti
možnosť kariérneho rastu
finančné bonusy na základe hospodárskych výsledkov

Zaslaním štruktúrovaného životopisu na cv@nabytkar.sk budete zaradený do našej databázy a udeľujete súhlas so spracovaním osobných údajov. Vzhľadom na väčší záujem budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov. Za porozumenie ďakujeme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

7.10.2016 (ostáva ešte 5 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

pozornosť
praktické myslenie
samostatnosť
manuálna zručnosť
fyzická zdatnosť

Spoločnosť NÁBYTKÁR, s.r.o. sa zaoberá predajom výsuvných, posuvných, otočných a spojovacích systémov pre nábytok, nábytkovým kovaním, príslušenstvom, doplnkami a iným materiálom určeným pre výrobný sektor a výrobou nábytkových dvierok fóliovaných, hliníkových , MDF a akrylových. Náš sortiment dodávame pre stolárske dielne, výrobné závody, interiérové a dizajnérske štúdiá. Sme výhradným importérom značiek SWELL, IRON line, DALLE, DONALO, HECCA, VILO kitchen, Aldors a ZOBAL. Cieľom našej spoločnosti je ponúkať kvalitné služby a servis, rozširovať ponuku o nové komodity z najnovších trendov nábytkového kovania a nábytkových dvierok.

Nábrežie Oravy 2909/5
02601 Dolný Kubín
eshop.nabytkar.sk

Kontakt

Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 2732162   Dátum zverejnenia: 21.9.2016