Výdaj jedál - fastfood

NAAM s.r.o.

Miesto práce
Fresh Market, Rožňavská 1A, Bratislava, Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
20.10.2016
Ponúkaný plat (brutto)
500 EUR/mesiac, dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme ľudí:
- Pokladníčka-výdaj jedál v rýchloobslužnej reštaurácii ,
pomoc v kuchyni, príprava ingrediencií, krájanie zeleniny a pod.

Stabilná, rýchlo sa rozvíjajúca spoločnosť zameraná na Thajskú gastronómiu pripravovanú z originálnych ingrediencií.
Príjemný kolektív.
Strava.
Poskytneme školenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

gastronómia

Administratívne a ekonomické znalosti

Pokladňa - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ázijský pôvod výhodou. Nie je to podmienka.
Uchádzač s úsmevom a pozitívnou náladou má šancu.
Pracovitosť, zodpovednosť a zmysel pre poriadok sú nevyhnutné.

Spoločnosť prevádzkuje špecializovanú predajňu a internetový obchod s ázijskými potravinami, koreninami a inými špecialitami. Zaoberá sa dovozom a distribúciou rôznych originálnych ázijských potravín, potravinových doplnkov a iných komodít. Pre viac informácií navštívte www.asiafood.sk
Prevádzkovanie stravovacieho zariadenia zameraného na originálnu Thajskú kuchyňu.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec

Adresa spoločnosti

NAAM s.r.o.
Ferienčíkova 2
811 08 Bratislava
ID: 1730881   Dátum zverejnenia: 19.10.2016