Dispečer kamiónovej dopravy

N.R.M. AUTO, s.r.o.

Miesto práce
Zvolen
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- koordinácia vnútroštátnej a medzinárodnej prepravy
- komunikácia s dopravcami a špedíciami
- objednávanie a sledovanie prepráv - autoprepravníkov
- riadenie pracovného času vodičov
- monitorovanie polohy prepravných vozidiel, komunikácia s vodičmi
- návrh a optimalizácia prepravných trás
- sledovanie zavedených pracovných postupov
- sledovanie a vyhodnocovanie spotrieb
- vyhodnocovanie prepráv a pracovnej činnosti
- správa vozového parku
- spracovanie agendy súvisiacej s prepravou, koordinácia a kontrola plnenia objednávok

- oznámené na osobnom pohovore

Vzhľadom na časovú náročnosť nemôže spoločnosť odpovedať všetkým uchádzačom.
Obdržané životopisy budú vyhodnotené a vybraný uchádzači budú pozvaný na osobný pohovor.
Ďakujem za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Francúzsky jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

flexibilita, ochota pracovať, odolnosť voči stresu a časovej tiesni, znalosť platnej legislatívy, ochota učiť sa nové veci

Spoločnosť sa zaoberá medzinárodnou kamiónovou prepravou automobilov ako aj predajom jazdených vozidiel dovezených zo zahraničia.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2206780  Dátum zverejnenia: 15.2.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou