Administratívny koordinátor

N&N Holding s.r.o.

Miesto práce
Vajnorská 100/B, 831 04 Nové Mesto
Termín nástupu
ihned
500 euro, po zaškolení a dodržiavaní podmienok 1000 euro plus bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Organizovanie a vykonávanie pridelených úloh
-Uzatváranie obchodnej dohody s klientom
-Práca s PC, mailová komunikácia
-Administratívne práce
- Komunikácia na každodennej báze s novými aj stálymi klientmi
-Plánovanie, organizovanie a vedenie jednotlivých obchodných rokovaní
-Spracovanie papierovej evidencie
-Hľadanie riešení
-Práca s databázou
-Školenia v rámci pracovnej doby
-Poskytovanie informácií a riešenie otázok

-Možnosť rýchleho povýšenia
-Extra dovolenka za každý odpracovaný rok
-Práca so skúsenými lídrami
-Atraktívne kariérne príležitosti
-Kvalitný odborný a osobnostný rozvoj
-Motivujúce odmeňovanie (bonusy)
-Stravné lístky
-Fixný plat

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

-Samostatnosť, spoľahlivosť, schopnosť rýchlej orientácie
- Chuť zlepšovať sa a pracovať na sebe
-Takt a presvedčivé schopnosti
-Tímové zručnosti
-Obchodné povedomie
-Zručnosť v kreatívnom riešení problémov

N&N Holding je novo založená spoločnosť v Slovenskej republike so skúseným tímom odborníkov. Poskytuje medzinárodné služby v oblasti kapitaloveho trhu.
Zapísaná je v registri Národnej Banky Slovenska, v zozname samostatných finančných agentov a vykonáva finančné sprostredkovanie aj prostredníctvom svojich podriadených finančných agentov. S dlhoročnými skúsenosťami v medzinárodnom trhu a spolupráca s globálnymi partnermi pripravujeme analýzu šité na mieru klientovi.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3166155  Dátum zverejnenia: 2.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 500 euro, po zaškolení a dodržiavaní podmienok 1000 euro plus bonusy