Referent lotériového oddelenia

N I K É , spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
nástupný plat 700 EUR/brutto , po zaškolení 800 EUR/brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

príjem objednávok na stieracie žreby, príjem stieracích žrebov na sklad, manipulácia so stieracími žrebmi, t.j. balenie, uskladnenie, expedícia, archivácia, príjem výherných žrebov a validácia t.j. overovanie výherných žrebov v internom systéme NIKÉ, mesačné vyúčtovanie stieracích žrebov, komunikácia s obchodnými partnermi, ostatné činnosti súvisiace s prácou so stieracími žrebmi

silná, stabilná spoločnosť, možnosť postupu a rastu, vyplácanie odmien - každý štvrťrok

Ďakujeme vopred všetkým uchádzačom, ktorí prejavia záujem zamestnať sa v spol. NIKÉ a zašlú nám svoje cv, kontaktovať budeme iba tých uchádzačov, ktorí vyhovujú našim kritériám. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika a finančníctvo

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

bezúhonnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť

Niké, s.r.o. prvá slovenská stávková spoločnosť.
ID: 746069  Dátum zverejnenia: 22.11.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: nástupný plat 700 EUR/brutto , po zaškolení 800 EUR/brutto