Mzdová účtovníčka

N I K É , spol. s r.o.

Miesto práce
Ilkovičova 34, Bratislava
Termín nástupu
01.03.2018
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Táto pracovná pozícia zahŕňa najmä:
- spracovanie a príprava dokumentácie pri nástupe, výstupe alebo preradení zamestnanca
- komunikácia s inštitúciami (ZP, SP, DÚ)
- prihlasovanie, odhlasovanie zamestnancov
- spracovávanie štatistík a analýz
- zabezpečenie spracovania a vyplatenia mesačných miezd zamestnancov NIKÉ, s.r.o. v súlade s platnými zákonmi a vykonávacími predpismi, s dôrazom na správnosť výpočtov odvodových povinností do sociálnej poisťovne, zdravotných poisťovní a na daňový úrad
- vedenie podrobnej evidencie o zamestnancoch a výpočtoch miezd
- vedenie mzdovej agendy (mzdové listy, výplatné listiny, výplatné pásky a ostatná dokumentácia)
- archivácia mzdovej agendy
- vystavovanie evidenčných listov dôchodkového zabezpečenia zamestnancov
- spracovanie ročného zúčtovania preddavkov na daň za zamestnancov

Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí prejavia záujem o pozíciu Mzdová účtovníčka. Kontaktovať budeme iba tých uchádzačov, ktorí budú vyhovovať našim požiadavkám.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Ostatné znalosti

Personalistika - Pokročilý
Mzdové účtovníctvo - Expert
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy
Human - Pokročilý

Počet rokov praxe

5

hľadáme kandidáta s pozitívnym vzťahom k mzdovej agende a personalistike, so skúsenosťou so spracovávaním väčšieho počtu zamestnancov, dôležité vlastnosti sú samostatnosť a precíznosť. Znalosť programu HUMAN je veľkou výhodou, nie však podmienkou.

Niké, s.r.o. prvá slovenská stávková spoločnosť.
ID: 2863453  Dátum zverejnenia: 5.2.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou