Pracovník pobočky / tréner-obchodný zástupca stávkovej spoločnosti NIKÉ v Bratislave

N I K É , spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
plat od 560 EUR +150 EUR štartovacia odmena za činnosť trénera, príplatky+odmeny za plnenie plánov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

pracovník pobočky prijíma stávky na športové aj nešportové podujatia podľa kurzovej ponuky, realizuje výplatu výhier, predáva stieracie žreby, registruje nových klientov do klubu Niké, vykonáva činnosť trénera - obchodnú činnosť (akvizíciu, integráciu, farming), t.j. aktívne vyhľadáva nových obchodných partnerov pre prevádzkovanie kurzových stávok a predaj žrebov Niké, stará sa o stávajúce obchodné miesta, zaškoľuje personál na obchodných miestach, reportuje oblastnému riaditeľovi

pracovný pomer v silnej spoločnosti, možnosť kariérneho rastu, mesačné odmeny za plnenie nastavených plánov, odmeny za činnosti trénera-obchodného zástupcu podľa dosiahnutých výsledkov

Ďakujeme vopred všetkým uchádzačom, ktorí prejavia záujem zamestnať sa v spol. NIKÉ, kontaktovať budeme iba tých uchádzačov, ktorí vyhovujú našim kritériám. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

obchod, služby

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

bezúhonnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť, komunikačné schopnosti, príjemné vystupovanie, chuť učiť sa nové veci, AKTÍVNY VODIČ PODMIENKOU

N I K É , spol. s r.o. - prvá slovenská stávková spoločnosť je na Slovensku etablovaná od roku 1991, prevádzkuje takmer 310 kamenných pobočiek - stávkových kancelárií po celom Slovensku. Hlavným predmetom činnosti je prevádzkovanie kurzových stávok - stávkovanie na výsledky športových a nešportových podujatí, ktoré je schválené licenciou vydanou Ministerstvom financií SR a predaj stieracích žrebov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Francisciho 4
811 08 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Halušková
Tel.: 02/60269173, 0903/406362
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2756305   Dátum zverejnenia: 2.12.2016