Pracovník pobočky stávkovej spoločnosti NIKÉ v Banske Bystrici

N I K É , spol. s r.o.

Kyjevské nám. 3, Banská Bystrica, Banskobystrický kraj, okres Banská Bystrica
Termín nástupu
dohodou
510 EUR/brutto + odmeny za plnenie plánu 25 EUR + plus ďalšie možné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

plný pracovný úväzok, pracovník pobočky prijíma stávky na športové aj nešportové podujatia podľa kurzovej ponuky, realizuje výplatu výhier, predáva stieracie žreby, registruje nových klientov do klubu Niké

stabilné miesto, možnosť kariérneho rastu, finančné ohodnotenie podľa plnenia nastavených kritérií

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

obchod, ekonomika

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

bezúhonnosť, spoľahlivosť, komunikačné schopnosti, ochota učiť sa nové veci

Niké, s.r.o. prvá slovenská stávková spoločnosť.
ID: 2729878  Dátum zverejnenia: 19.3.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 510 EUR/brutto + odmeny za plnenie plánu 25 EUR + plus ďalšie možné odmeny