Pracovník pobočky stávkovej spoločnosti

N I K É , spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
plat od 255 EUR+príplatky+odmeny za plnenie plánov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

pracovník pobočky prijíma stávky na športové aj nešportové podujatia podľa kurzovej ponuky, realizuje výplatu výhier, predáva stieracie žreby, registruje nových klientov do klubu Niké

pracovný pomer v silnej spoločnosti, možnosť kariérneho rastu, mesačné odmeny za plnenie nastavených plánov,

Ďakujeme vopred všetkým uchádzačom, ktorí prejavia záujem zamestnať sa v spol. NIKÉ a zašlete nám svoje cv, kontaktovať budeme iba tých uchádzačov, ktorí vyhovujú našim kritériám. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

obchod, služby

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

bezúhonnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť, komunikačné schopnosti, príjemné vystupovanie, chuť učiť sa nové veci,

N I K É , spol. s r.o. - prvá slovenská stávková spoločnosť je na Slovensku etablovaná od roku 1991, prevádzkuje takmer 310 kamenných pobočiek - stávkových kancelárií po celom Slovensku. Hlavným predmetom činnosti je prevádzkovanie kurzových stávok - stávkovanie na výsledky športových a nešportových podujatí, ktoré je schválené licenciou vydanou Ministerstvom financií SR a predaj stieracích žrebov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Francisciho 4
811 08 Bratislava
ID: 2557445   Dátum zverejnenia: 15.11.2016