Skladník / robotník

N.G.W. OBALY, s.r.o.

Svodov 169, 937 01, Želiezovce, Nitriansky kraj, okres Levice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
18.04.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykládka nákladných áut / kamiónov
- príjem a kontrola tovaru a materiálu
- zaskladnenie tovaru a materiálu
- presun tovaru a materiálu do / z výroby podľa objednávky
- práca s VZV
- práca s PC

Súčasťou práce je aj pomoc vedúcemu pracovnej smeny vo výrobe - t.j. nastavenie stroja, zabalenie materiálu (tovaru), samostatná práca a iné.

- stravné lístky v hodnote 3,40€
- platené nadčasy
- výplata vyplatená vždy do 15-teho dňa v mesiaci
- stabilné zamestnanie v úspešnej spoločnosti
- možnosť kariérneho rastu v rámci spoločnosti
- pracovné miesto je vhodné predovšetkým pre záujemcov z blízkeho okolia Želiezoviec

Životopis a motivačný list prosím pošlite na uvedenú emailovú adresu. Prosím uviesť telefónne číslo a emailový kontakt na seba.

Všetky žiadosti budú starostlivo posúdené, pričom kontaktovaní budú iba vhodní uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax na VZV vítaná
- vodičský preukaz typu C je výhodou (ale nie je nutnosť)
- ochota pracovať v 2-zmennej prevádzke
- flexibilita
- samostatnosť
- zodpovednosť
- slušné vystupovanie
- chuť pracovať a naučiť sa niečo nové

Sme stredne veľká firma, ktorá na trhu pôsobí od roku 2002. Našim hlavným výrobným programom je spracovanie a výroba obalov z vlnitých, hladkých lepeniek a kartonplastov. Disponujeme vlastným vývojovým strediskom a technologickým parkom, prostredníctvom ktorého obsluhujeme našich zákazníkov naprieč širokým spektrom a to od automobilového priemyslu až pod výrobu cukroviniek.

N.G.W. OBALY, s.r.o. sídli neďaleko Želiezoviec, konkrétne v obci Svodov. Poloha firmy je situovaná približne 20km južne od Levíc a 30km severne od Štúrova.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2980603  Dátum zverejnenia: 20.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou