Vedúci oddelenia Elektroúdržby

myWood Polomka Timber, s.r.o.

Osloboditeľov 50, 976 66 Polomka, Banskobystrický kraj, okres Brezno
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
od 2500 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedenie oddelenia elektroúdržby
- vypracovanie smenových plánov, rozdelenie pridelených zamestnancov
- nákup náhradných dielov
- elektroúdržba strojov a zariadení
- spolupráca pri plánovaní a montáži vlastných strojov a zariadení
Skúsenosti s programovaním Siemens S7 sú vítané, ale nie sú podmienkou prijatia

stabilná práca s nadpriemerným finančným ohodnotením
zaujímavé úlohy v dynamickom a rýchlorastúcom podniku

Nevyhnutnosťou uchádzača je Vyhláška 508/2009 Z.z. § 23 - Elektrotechnik na riadenie činnosti alebo na riadenie prevádzky

Životopis spolu s fotografiou zasielajte na emailovú adresu: [email protected]

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí vyhovujú našim požiadavkám

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

organizovanie a plánovanie práce, komunikácia (jednanie s ľuďmi), tímová práca, analyzovanie a riešenie problémov, rozhodovanie, samostatnosť, manuálna zručnosť, precíznosť (presnosť), asertivita

MYWOOD – popredný výrobca šalovacích nosníkov, šalovacích platní a biodosiek,

Náš podnik je situovaný v Slovenskej republike v oblasti hôr Nízkych Tatier. S počtom zamestnancov cca 240 vyrábame vysokokvalitné inovatívne produkty pre stavebný priemysel. Nádherné tatranské drevo a najmodernejší spôsob výroby – riadený interne aj externe, sú základom nášho úspechu.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3135212  Dátum zverejnenia: 20.2.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 2500 €