Vedúci personálného vedenia a rozvoja

myWood Polomka Timber, s.r.o.

Miesto práce
Polomka, Osloboditeľov 50, okres Brezno
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
DOHODOU

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívna komunikácia so zamestnancami
- vyhľadávanie problémov, slabých miest a ich riešení
- motivovanie ľudí
- analýza a hodnotenie pracovných miest v organizácii a zaisťovanie ľudských zdrojov v rámci riadenia personálnej práce
- analýza a monitoring postojov zamestnancov k organizácii a zamestnaneckých vzťahov v rámci riadenia personálnej práce
- koordinácia personálnej a sociálnej politiky v organizácii
- koordinácia prípravy, realizácia a vyhodnocovanie prieskumov vzdelávacích potrieb a prieskumov záujmu o ďalšie vzdelávanie v rámci zabezpečovania koncepčnej a metodickej činnosti v oblasti vzdelávania,
- aktívna komunikácia v cudzom jazyku s vedením spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Personalistika - Pokročilý
Mzdové účtovníctvo - Základy
Microsoft Windows - Expert

- Vysokoškolské vzdelanie druhého stupna v odbore ludské zdroje a personálny manažment
- znalosť Zákonníka práce a orientácia v súvisiacich
pracovnoprávnych predpisoch
- prax na podobnej pozícií výhodou
- samostatnosť, zodpovednosť, iniciatíva,
- dobré komunikačné a organizačné schopnosti, asertívne vystupovanie a jednanie
- analytické myslenie
- empatia

MYWOOD – popredný výrobca šalovacích nosníkov, šalovacích platní a biodosiek,

Náš podnik je situovaný v Slovenskej republike v oblasti hôr Nízkych Tatier. S počtom zamestnancov cca 240 vyrábame vysokokvalitné inovatívne produkty pre stavebný priemysel. Nádherné tatranské drevo a najmodernejší spôsob výroby – riadený interne aj externe, sú základom nášho úspechu.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 2673330  Dátum zverejnenia: 2.8.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: DOHODOU