Logo MyShow Group s.r.o.

Barman / Barmanka s najkrajším výhľadom na mesto - Pracuj pre City Caffe & Cocktail Bar v Zvolene

MyShow Group s.r.o.

Miesto práce
Námestie SNP, Zvolen
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Máj
6,6 EUR/hod.Motivačné mesačné odmeny na základe predajov a pracovného prístupu (po skúšobnej dobe) Základná mzda bude dohodnutá na osobnom pohovore na základe skúseností a znalostí uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš v sebe pohostinnosť? Baví ťa práca v gastronómii a si rád medzi ľuďmi? Si tímový hráč a baví ťa učiť sa nové veci?

Ak si na tieto otázky odpovedal áno, tvojou náplňou práce bude :

Výdaj a príprava nápojov (káva, miešané nápoje, pivo)
Tovaroznalectvo - nepoznáš, nepredáš :)
Udržiavanie poriadku na prevádzke, dodržiavanie štandardov a receptúr.

Skúsenosti sú výhodou, nie sú však podmienkou - dôležité je chcieť.

Pracujeme krátky-dlhý týždeň.

(Počas letnej sezóny sa podľa potreby pracuje aj na Rooftop bare)

Stabilná práca
Zabezpečené stravovanie
Káva za zvýhodnené cenu
Možnosť kariérneho a platového rastu, školení, workshopov
Pracovné oblečenie
Teambuildingy

Informácie o výberovom konaní

Prosíme o zasielanie životopisu s fotkou.
Informovať budeme len vybraných uchádzačov.

Ďakujeme

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

Čašník / Barman

Počet rokov praxe

1

Prax minimálne 1 rok v bare, kaviarni alebo hoteli.

Od našich budúcich zamestnancov očakávame :

-spoľahlivosť, flexibilitu, loajálnosť a chuť pracovať
-príjemné vystupovanie
-orientácia na splnenie požiadaviek hostí
-chuť učiť sa nové veci a dodržiavanie nastavených štandardov servisu
-tímovú spoluprácu

Ovládanie angličtiny výhodou.

ID: 4815019  Dátum zverejnenia: 23.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 6,6 EUR/hod.