Poď variť do HAUSU Máme voľnú pozíciu pre Á la carte kuchára.

MyShow Group s.r.o.

Miesto práce
Námestie SNP, Zvolen
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Máj
8,7 - 10 EUR/hod.2000€ brutto (podľa skúseností, dohodnuté na osobnom pohovore)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového člena do nášho tímu.
Tvojou náplňou práce bude :

Starostlivosť o bezproblémový chod kuchyne.
Zmysel pre pohostinnosť.
Príprava jedál.
Dodržiavanie nastavených pravidiel, noriem a štandardov jedál.

Pracovná zmluva na TPP.
Férové ohodnotenie podľa výkonu.
Profesionálne zaškolenie pred nástupom do práce.
Plná podpora v rámci sebarealizácie a inovatívnych nápadov.
Školenia, workshopy.
Možnosť pracovných stáží.
Možnosť kariérneho rastu.
Pracovné oblečenie.
Zabezpečená strava a pitný režim počas pracovnej doby.
Motivačné bonusy.
Teambuildingy.

Pracuje sa 15 dní v mesiaci, záleží na individuálnom nastavení a preferenciách zamestnanca (dajú sa nastaviť 1/2 smeny / celodenné smeny)

Najviac roboty máme vo večerných hodinách a cez víkendy.

Mesačný priemer je cca 185 odpracovaných hodín.

Mzda je uvádzaná za pracovný fond, prípadné nadčasy sú vyplácané na mesačnej báze alebo je možné si zobrať náhradné voľno.

Výplaty sú vždy do 10. dňa v mesiaci.

Štvrťročné odmeny na základe spoločne nastavených cieľov, dodržiavania pravidiel a spokojnosti hostí.

V prípade záujmu alebo otázok nás prosím kontaktujte na nižšie uvedenom čísle / mailovej adrese.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.5.2024 (ostáva ešte 27 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Gastronómia

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Prax na pozícii/v oblasti

Kuchár

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čo je pre nás dôležité?

Profesionalita
Lojalita
Pozitívny prístup
Byť tímový hráč a dodržovať nastavené pravidlá :)

Si to ty?
Kontaktuj nás a radi ti poskytneme bližšie informácie osobne.

Kontakt

Kontaktná osoba: Richard Lepieš
Tel.: +421910271687
E-mail: poslať životopis
ID: 4815002  Dátum zverejnenia: 23.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 8,7 EUR/hod.