Predajca v špecializovanej predajni kávy

MyCoffee, s. r. o., CafePoint

NC Aupark, NC Avion, NC Eurovea, pripravované - NC Central, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
hrubá mzda + výkonnostné prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Predaj kávy a doplnkov ku káve v špecializovanej predajni
- Príprava kávy, komunikácia so zákazníkom
- Práca s pokladňou
- Doplňovanie tovaru
- Vystavovanie a aranžovanie tovaru

- Možnosť rozvoja, kariérny rast, dlhodobá spolupráca
- Kompletné školenia - produktové, baristické
- Zamestnanecké zľavy
- Odmeny za predaj preferovaných produktov
- Odmeny za osobné ohodnotenie
- Obratové bonusy
- Práca v rastúcej spoločnosti, stabilita

Hľadáme nových spolupracovníkov do predajní v NC v Bratislave Avion , Aupark , Eurovea a pre pripravovanú predajňu v NC Centrál. Životopisy prosím zasielajte prostredníctvom emailu na adresu: [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

predajca

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Príjemné vystupovanie, vítané skúsenosti s predajom a komunikáciou so zákazníkmi. Znalosti z predaja v oblasti kávy výhodou – nie podmienkou. Na všetky zručnosti Vás zaškolia certifikovaní kolegovia. Zodpovednosť, chuť pracovať a učiť sa novým veciam, pozitívny prístup.

CAFEPOINT je obchodná značka spoločnosti MyCoffee, s.r.o.

MyCoffee je ambiciózna a úspešne sa rozvíjajúca spoločnosť v oblasti výroby a predaja kávy a s kávou súvisiacich produktov. Vo veľmi krátkom čase sa stala lídrom na trhu s prémiovou kávou na Slovensku. V súčasnosti prevádzkuje sieť špecializovaných kaviarní s predajom kávy v Bratislave, spolupracuje s množstvom firemných zákazníkov a úspešne prevádzkuje vlastný e-shop.
Počas viac než desiatich rokov existencie spoločnosť získala obrovské množstvo lojálnych zákazníkov a vytvorila unikátny koncept v rámci stredoeurópskeho regiónu.

Viac o nás a našom zameraní nájdete na www.cafepoint.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2893423  Dátum zverejnenia: 16.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: hrubá mzda + výkonnostné prémie