Predajca v špecializovanej predajni kávy

MyCoffee, s.r.o., CafePoint

Miesto práce
NC v Bratislave Avion, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
fixný plat 500€ + odmeny podľa dosiahnutých výsledkov cca 210

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca predajcu/predavača v špecializovanej predajni kávy pod názvom CAFEPOINT, v nákupnom centre Bratislava Avion,
- ústretová a profesionálna komunikácia so zákazníkom,
- odborné poradenstvo pri predaji kávy, kávovarov,
- predaj doplnkového tovaru,
- príprava kávy na profesionálnom kávovare,
- doplňovanie, príjem a presun tovaru, inventúry,
- práca s pokladňou,
- vystavovanie a aranžovanie tovaru,
- zodpovednosť za zverené hodnoty

- práca v mladom kolektíve,
- odborné školenia v oblasti prípravy kávy,
- školenia obchodných a predajných zručností,
- kompletné školenia na sortiment,
- kariérny rast

Hľadáme nových spolupracovníkov do predajní v NC v Bratislave /Avion, Eurovea, Aupark/ a preto prosím zasielajte životopisy s motivačným listom prostredníctvom emailu (prosím nevolajte) na adresu: fialovamichaela@azet.sk . Kontaktujeme len uchádzačov spĺňajúcich vyššie uvedené kritéria s cieľom dohodnúť si osobný pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

7.1.2017 (ostáva ešte 27 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Príjemné vystupovanie, skúsenosti s predajom a komunikáciou so zákazníkmi, znalosti z oblasti kávy a kávovarov výhodou, zodpovednosť, flexibilita, chuť pracovať na 100%, pozitívny prístup, schopnosť zvládať stresovo - náročné situácie. Znalosť práce s kancelárskym balíkom a pokladňou výhodou.

Cafepoint je obchodná značka spoločnosti MyCoffee, s.r.o.
MyCoffee je mladá, ambiciózna a rýchlo sa rozvíjajúca spoločnosť v oblasti maloobchodu.
Vo veľmi krátkom čase sa stala lídrom na trhu s prémiovou kávou na Slovensku. V súčasnosti prevádzkuje päť špecializovaných predajní v Bratislave a úspešné obchody na internete.
Napriek tomu, že spoločnosť je mladá, získala si obrovské množstvo lojálnych zákazníkov a vytvorila unikátny koncept v rámci stredoeurópskeho regiónu.

Viac o nás a našom zameraní nájdete na www.cafepoint.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

MyCoffee, s. r. o.
Haburská 49/A
821 01 Bratislava

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2700416   Dátum zverejnenia: 7.12.2016