Obchodný zástupca/kyňa pre firemnú klientelu

MyCoffee, s. r. o., CafePoint

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
február / marec 2019
Od 850 EUR mesačne + variabilná zložka v závislosti od splnenia plánu, možnosť navýšenia fixnej čiastky po skúšobnej dobe, v závislosti od skúseností a ďalších kvalifikačných predpokladov kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak máš obchodného ducha, káva ako produkt ti je srdcu blízka, rád/a komunikuješ s novými ľuďmi a žiadne dvere ti nie sú obchodne zatvorené , staň sa našim kolegom/kolegyňou.

• Zodpovednosť za predajné výsledky podľa stanovených predajných cieľov
• Zabezpečenie objednávok tovaru a komunikáciu so skladom
• Vyhľadávanie nových zákazníkov a starostlivosť o stálych zákazníkov
• Prezentácia výrobkov a poradenský servis
• Zodpovednosť za realizáciu marketingových aktivít a podpora pri ich vytváraní
• Budovanie dlhodobých obchodných vzťahov so zákazníkmi
• Príprava reportov a sledovanie/riešenie platobnej morálky zákazníkov
• Monitoring trhu a návrhy aktivít na rast a podporu predaja
• Plnenie iných operatívnych úloh

• Predávať produkt ktorý krásne vonia a skvele aj chutí
• Služobné auto, mobil, notebook
• Práca bez stereotypu v priateľskom kolektíve
• Pracovný čas pondelok-piatok
• Zamestnanecké zľavy
• Príspevok na stravné lístky nad rámec zákona
• Baristické produktové a praktické školenia
• Práca v menšom zmiešanom kolektíve, kde vzájomná úcta, pomoc a rešpekt nie je len klišé
• Stereotyp a prílišná byrokracia je náš nepriateľ, po humor a vtip nie je potrebné ísť ďaleko

Svoje životopisy prosím zasielajte emailom na adresu [email protected]. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí splnia požadované kritéria.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Obchodný duch
Schopnosť aktívne počúvať, objavovať potreby zákazníkov
Komunikatívnosť, spoľahlivosť
Priateľskosť, pracovitosť
Dynamickosť, časová flexibilita

CAFEPOINT je obchodná značka spoločnosti MyCoffee, s.r.o.

MyCoffee je ambiciózna a úspešne sa rozvíjajúca spoločnosť v oblasti výroby a predaja kávy a s kávou súvisiacich produktov. Vo veľmi krátkom čase sa stala lídrom na trhu s prémiovou kávou na Slovensku. V súčasnosti prevádzkuje sieť špecializovaných kaviarní s predajom kávy v Bratislave, spolupracuje s množstvom firemných zákazníkov a úspešne prevádzkuje vlastný e-shop.
Počas viac než desiatich rokov existencie spoločnosť získala obrovské množstvo lojálnych zákazníkov a vytvorila unikátny koncept v rámci stredoeurópskeho regiónu.

Viac o nás a našom zameraní nájdete na www.cafepoint.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2234023  Dátum zverejnenia: 14.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 850 EUR mesačne + variabilná zložka v závislosti od splnenia plánu, možnosť navýšenia fixnej čiastky po skúšobnej dobe, v závislosti od skúseností a ďalších kvalifikačných predpokladov kandidáta