Správca e-shopu s voňavou kávou

MyCoffee, s. r. o., CafePoint

Miesto práce
Račianska 66, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 - 1 400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš posielať zákazníkom voňavé balíčky, ktoré spríjemnia ich voľné chvíle?
Príď pracovať k nám do Eshopu.
Čo Ťa tam čaká?
. Vybavenie a odoslanie eshopových objednávok
• Príprava dokladov k prijatým e-shop objednávkam (prevodky, faktúry, dodacie listy, balíkové štítky)
• Administrácia prevodov tovaru z predajní na centrálny sklad (prevodky)
• Komunikácia so zákazníkmi/ s kuriérskymi spoločnosťami (telefonicky/email)
• Samostatnosť pri vybavovaní objednávok
• Hľadanie možností pre zvýšenie predaja
• Tvorba a zasielanie newslettra
• Pridávanie nových produktov a dopĺňanie obsahu na webovú stránku (fotky, popisy, bannery..), pravidelná aktualizácia informácií na stránke
• Editácia fotografií produktov
• Plnenie iných operatívnych úloh

• Práca bez stereotypu v priateľskom kolektíve
. Možnosť samostatne spravovať Eshop prevádzku
• Pracovný čas pondelok – piatok od 7:30 hod do 16:00 hod
• Zamestnanecké zľavy
• Bezplatná kávička počas celého dňa
Iné:
• Dobrá dostupnosť MHD (zástavka električky 200 m od miesta výkonu prace)
• Blízkosť vlakovej stanice BA - Vinohrady

Ak Vás naša pracovná ponuka zaujala, prosím zašlite si Životopis na e-mailovú adresu: [email protected] . Vhodných kandidátov budeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

maloobchod

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy
OpenOffice.org Calc - Základy
Microsoft Excel - Základy

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Prihlás sa ak máš:
- chuť pracovať na 100%
- schopnosť odhadnúť koľko času potrebuješ na jednotlivé činnosti a stihnúť časový harmonogram (napr.: prevodky z obchodov + osobný odber do 10:00 hod, DPD kuriér do 15:00hod....)

Prihlás sa ak si:
- samostatný
- prozákaznícky prístup je pre Teba samozrejmosťou
- komunikatívny, spoľahlivý, dôsledný - to sú Tvoje silné stránky
- zodpovedný a vieš riešiť vzniknuté chyby s chladnou hlavou (u nás je dôležité chybu odstrániť a nie hľadať vinníka)

CAFEPOINT je obchodná značka spoločnosti MyCoffee, s.r.o.

MyCoffee je ambiciózna a úspešne sa rozvíjajúca spoločnosť v oblasti výroby a predaja kávy a s kávou súvisiacich produktov. Vo veľmi krátkom čase sa stala lídrom na trhu s prémiovou kávou na Slovensku. V súčasnosti prevádzkuje sieť špecializovaných kaviarní s predajom kávy v Bratislave, spolupracuje s množstvom firemných zákazníkov a úspešne prevádzkuje vlastný e-shop.
Počas viac než desiatich rokov existencie spoločnosť získala obrovské množstvo lojálnych zákazníkov a vytvorila unikátny koncept v rámci stredoeurópskeho regiónu.

Viac o nás a našom zameraní nájdete na www.cafepoint.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2082105  Dátum zverejnenia: 31.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac