Administratívny pracovník/pracovníčka v Logistike s NJ

MX Logistika SL, s. r. o.

Miesto práce
Möbelix Point Park Bratislava, Point Park, Lozorno
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 250 EUR/mesiacpodľa znalostí a kvalifikacie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kontakt s nemecky hovoriacimi filiálkami
- spracovanie listín
- príprava dokladov pre cezhraničnú dopravu
- vystavovanie faktúr

- zamestnanecké zľavy
- preplácanie nadčasov
- stravné lístky alebo finančný príspevok
- príspevok na dopravu
- bezproblémové parkovanie
- jednozmenná prevádzka - pracovný čas od pondelka do piatka
- ovocné dni

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

logistika

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosť NJ na veľmi dobrej úrovni
- znalosť práce s PC
- zodpovednosť, samostatnosť, flexibilta a organizačný
talent
- životopisy aj v nemeckom jazyku zasielajte na uvedenú e-
mailovú adresu

Čo je MX Logistika? Sme distribučný sklad pre sieť obchodov s nábytkom a bytovými doplnkami pre MÖBELIX. Zásobujeme predajne v Rakúsku, Čechách, na Slovensku, Maďarsku, Chorvátsku, Slovinsku, Poľsku ,Rumunsku a Švajčiarsku. Patríme k rakúskemu koncernu XXXLutz, ktorý v súčasnej dobe rastie najrýchlejšie zo všetkých obchodných sietí v Európe. Len od nás záleží či budú predajne zásobené tovarom tak, aby bol zákazník spokojný.
Sklad je otvorený od roku 2009. Za 14 rokov existencie sme vybudovali stály tím ľudí, ktorí u nás pracujú 5, 8 ale aj viac rokov.
Prečo pracovať u nas? Ponúkame prácu na jednu smenu a zároveň slušný zárobok. Pracujeme od 7:00 do 16:00 s občasným prevčasom, ktorý sa prepláca. Nie sme ovplyvnení výrobou, preto je práca u nás istá a stála. Ctíme si ľudský prístup , šéf je parťák ktorý má rešpekt a vie sa za svojich ľudí postaviť

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 874319  Dátum zverejnenia: 6.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 250 EUR/mesiac