Jadrár (strieľanie pieskových jadier)

MWS Casting s.r.o.

Miesto práce
MWS Casting s.r.o., Priemyselná, Hliník nad Hronom
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 EUR/mesiacdohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce pre pozíciu Jadrár (strieľanie pieskových jadier na jadrovacom stroji pre potreby kokilového odlievania):

  • Obsluha jadrového stroja na strieľanie pieskových jadier
  • Výroba kvalitných jadier pre potreby kokilového odlievania
  • Kontrola kvality vyrobených jadier a zabezpečenie ich bezchybného stavu

Ďalšie príklady typickej náplne práce pre pozíciu Jadrár:

  • Nastavovanie a ovládanie strojov na výrobu pieskových jadier
  • Príprava a miešanie pieskových zmesí
  • Zabezpečenie čistoty a poriadku v pracovnej oblasti

Typický deň na pracovnej pozícii Jadrár:

  • Ranná príprava strojov a pracovných nástrojov
  • Strieľanie pieskových jadier a kontrola ich kvality

Pracovná doba typická pre pozíciu Jadrár:

  • 7,5-hodinový pracovný čas
  • Pracovné dni v pracovnom týždni od pondelka do piatku

  • Získaš príplatky podľa Zákonníka práce, ktoré ti zaručia spravodlivé ohodnotenie za tvoju prácu.
  • Časť tvojho stravovania hradíme my - príspevok na stravovanie
  • Získavaš dochádzkový bonus, ktorý ťa motivuje byť v práci včas a prispieva k tvorbe príjemnej pracovnej atmosféry.
  • Zabezpečujeme ti príspevok na pranie oblečenia, aby si nemusel/a riešiť čisté oblečenie na pracovnom mieste.
  • Získavaš DDS 2%, ktorý ti pomôže ušetriť na budúcnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Počet rokov praxe

1

  • Máš dobrú manuálnu zručnosť.
  • Vyžadujeme ukončené stredoškolské vzdelanie.
  • Musíš byť zručný v strieľaní pieskových jadier.
  • Musíš mať skúsenosti s obsluhou jadrovacich strojov.
  • Je potrebné, aby si bol zodpovedný a spoľahlivý.

Naša spoločnosť sa zaoberá gravitačným odlievaním do kokíl - hliníkové odliatky pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

ID: 4829234  Dátum zverejnenia: 14.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac