Procesný inžinier/technológ

MWS Casting s.r.o.

Priemyslná 908, 96601 Hliník nad Hronom, okres Žiar nad Hronom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Optimalizacia vyrobnych procesov a navrhovanie zmien v procese vyroby
• Nastavovanie, vyhodnocovanie a kontrola technickych a technologickych parametrov
• Optimalizacia stability vyrobneho procesu
• Kontinualne zlepsovanie kvality vyrabanych produktov a výrobných procesov
• Partcipacia pri tvorbe technickej dokumentacie - APQP, PPAP, FMEA, Flowchart, pracovných predpisov a ich zavedenie do výroby
• Spolupraca pri nabehu novych projektov
• Tvorba napravnych opatreni a skoliacich podkladov pre vyrobnych pracovnikov, skolenie vyrobnych pracovnikov

• Motivujuce financne ohodnotenie
• Moznost odborneho rastu
• Praca v stabilnej medzinarodnej spolocnosti
• 13. plat

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

vzdelanie technického smeru, výhodou hutnícke/zlievarenské

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Požiadavky:
• SŠ/VŠ vzdelanie technickeho smeru/vyhodou hutnicke/zlievarenske/
• Prakticke skusenosti s optimalizaciou vyrobnych procesov
• Znalost systemov kvality v automobilovom priemysle
• Prakticke znalosti analytických metód
• Nemecky jazyk, anglicky jazyk – znalost min. jedneho jazyka na komunikativnej urovni
• MS Office
• Vod. preukaz sk. B

Naša spoločnosť sa zaoberá gravitačným odlievaním do kokíl - hliníkové odliatky pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2197440  Dátum zverejnenia: 27.7.2015