Web & Mobile Application Developer

RoomAssistant s.r.o.

Miesto práce
Južná trieda 8, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
29.01.2016
Mzdové podmienky (brutto)
1000-1700

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša firma hľadá skvelých nových ľudí, ktorí sa neboja výziev! Pátrame po programátorovi, pre ktorého je práca koníčkom, ktorý nepohrdne príležitosťou naučiť sa niečo nové a ktorý bude prínosom do nášho tímu!

Ako programátor budeš zodpovedný za vývoj a údržbu našich vlastných produktov.

Najradšej programujeme server-side v Symfony 2 či Cake PHP. UIčká od našich grafikov kódime v AngularJS a mobilné aplikácie pripravujeme s Cordovou. Každé ráno mávame stand-upy a naše sprinty nikdy netrvajú viac ako týždeň. Deploy robíme aj každý deň, a keďže nemáme interný tím cvičených opíc na testovanie aplikácií, radšej si píšeme vlastné testy.

Ak už máš s uvedenými technológiami nejaké skúsenosti (a teda máš aj referencie) – výborne! Si na najlepšej ceste stať sa členom nášho tímu.

Ponúkame ti stať sa členom tímu mladých technologických nadšencov, startupovú firemnú kultúru, teambuildingy, moderné kancelárie v centre Košic a príležitosť aktívne sa podieľať na vývoji projektov.

Samozrejmosťou u nás je flexibilný pracovný čas či práca z domu. Ak si šikovný a dokážeš zaujať vedúcu pozíciu, odmeny za nadštandardný výkon sú isté!

Uchádzač bez praxe musí počítať so zvýšenými nárokmi na samoštúdium.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

HTML - Pokročilý
CSS - Pokročilý
JavaScript - Pokročilý
PHP - Pokročilý
SQL - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Náš tím pozostáva z ľudí, ktorí spolu pracujú niekoľko rokov. Vytvárame projekty na mieru pre klientov, máme vlastné systémy aj vlastné projekty, založili sme a riadime niekoľko firiem v 4 krajinách Európy, ktoré medzi sebou kooperujú a všetku našu prácu s portfóliom sme dali pod jednu značku MVI. Firmu sme postavili na vlastných produktoch a projektoch, ktoré sami vyvíjame a vyrábame.

Podporujeme dobré veci, šport, šikovných ľudí a získali sme niekoľko zaujímavých ocenení. Dôležité je pre nás napredovať a baviť sa tým čo robíme :)

Web: www.mvi.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2416172  Dátum zverejnenia: 29.1.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000-1700