Teamleader oddelenia expedície a manipulácie

MUZIKER a.s.

Miesto práce
Lozorno
Termín nástupu
ihneď
1 150 - 1 490 EUR/mesiacNástupná fixná mzda 1150 € + variabilná zložka mzdy až do 300 € + dochádzkový bonus 40 € + príspevok na dopravu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náš sklad v Lozorne potrebuje šikovného pracovníka, ktorý posilní tím našich zamestnancov. Aktuálne hľadáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozíciu Teamleadra oddelenia expedície a manipulácie pre MUZIKER, a.s.

Čo bude tvojou náplňou práce?

➡️definovať úlohy, školiť a podporovať expedientov a novo-nastupujúcich zamestnancov,

➡️prideľovať zodpovednosť spolupracovníkom podľa tímových a firemných cieľov,

➡️zabezpečovať disciplínu zamestnancov,

➡️sledovanie cieľov (KPI´s) a participácia na ich nastavovaní,

➡️pravidelné mítingy na manažérskej úrovni, vytváranie reportov

➡️nastavovanie procesov a neustála práca na ich zefektívňovaní,

➡️zodpovednosť za dodržanie štandardov 5S na pracovisku, za BOZP a OOPP na pracovisku,

➡️zodpovednosť za zabezpečenie objektu pracoviska po ukončení pracovnej zmeny.

  • dochádzková prémia 40€, počas októbra, novembra, decembra až 70€
  • príspevok na dopravu
  • skvelý kávovar a automaty s rôznymi druhmi občerstvenia
  • strava na pracovisku
  • zamestnanecká zľava na tovar

Ak sa ti daná pozícia páči a spĺňaš naše požiadavky, tak neváhaj a pošli nám svoj životopis a motivačný list.
Chceli by sme však upozorniť, že kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

prax vo vedení tímu alebo na obdobnej pozícii min. 2 roky

  • silné zameranie na prácu s ľuďmi
  • time manažment a schopnosť priorizovať úlohy
  • schopnosť samostatne vyhodnocovať informácie, navrhovať riešenia na zefektívnenie procesov, rozhodovať sa
  • výborné komunikačné schopnosti a schopnosť pracovať v tíme
  • schopnosť dávať konštruktívny feedback, ale aj otvorenosť ho prijímať a neustále sa posúvať

Slovenská firma MUZIKER už nie je len o hudobných nástrojoch. Počas nášho dlhoročného pôsobenia na trhu sme postupom času pridali do portfólia potreby pre športovcov, umelcov a technologických nadšencov. Vďaka práci našich kolegov sme na Slovensku a v Česku otvorili 11 predajní s rôznym sortimentom, náš e-shop vypustili do 31 krajín sveta a neustále zväčšovali naše skladové priestory. Sme inovatívna a progresívna spoločnosť, ktorá sa snaží využívať najmodernejšie informačné technológie, ktoré sú pre úspech v online biznise dnes už nevyhnutnosťou. Pri práci to však nekončí. Okrem práce u nás získaš aj super kamarátov, ktorí ťa nenechajú po pracovnom dni v štichu, ale ak budeš chcieť, môžeš sa ísť s nimi ďalej baviť. Ak chceš získať super prácu, skvelých kolegov a podieľať sa na stabilnom rozvoji firmy, neváhaj a pošli nám životopis, z ktorého nám tu popadajú hudobné nástroje zo stien.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4795212  Dátum zverejnenia: 28.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 150 EUR/mesiac