PPC špecilista junior - máš odvahu meniť s nami svet e-commerce?

MUZIKER a.s.

Miesto práce
Drieňová 1/H, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
900 - 1100

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Muziker patrí medzi prvých desať maloobchodníkov s hudobnými nástrojmi v Európe.
A naša cesta smeruje k vrcholu! Chcete byť súčasťou tejto cesty?

Sme spoločnosť, ktorá je motivovaná výzvami. Z mladého podniku, ktorý sa narodil pred dvadsiatimi rokmi v centre Bratislavy, sme sa dostali do prvej ligy trhu s hudobnými nástrojmi. Posielame cez 1000 balíkov nástrojov a zariadení denne do viac ako 15 krajín po celej Európe!

Každý z našich hudobných nástrojov prináša radosť z hudby po skoro celom kontinente! A tieto balíky nosia aj našu DNA. Máme odvážneho ducha, sme draví a snažíme sa nájsť spôsob ako porušiť pravidlá a zničiť obchodnú nudnosť. Čo viac môžeme urobiť? Čo môžeme robiť inak? Ako môžeme prekvapiť našich zákazníkov a prekonať našich konkurentov? Čo iný e-shop nedokáže urobiť pre zlepšenie skúseností s nákupom hudobných nástrojov online?

Ak sa s týmto postojom identifikujete, prečítajte si túto ponuku a pošlite nám svoj životopis!

Náplň práce:

1.Adwords
- Správa a optimalizácia PPC kampaní
- Operatívna realizácia AdWords popisov v 15 rôznych krajinách / trhoch
- Hodnotenie reklám a kampaní
- Sledovanie konkurentov a trendov v sektore a hľadanie nových príležitostí
- Práca v tíme s našim PPC Specialist Seniorom, pomoc pri budovaní PPC stratégie pre spoločnosť

2. Facebook Ads
- Spravovanie reklám na Facebooku
- Pracovať na zefektívňovaní platených kampaní a reklám spoločnosti Muziker
- Vyhodnotenie návratnosti investícií do reklám a optimalizácia reklám a kampaní
- Správne zacielenie reklám a posilnenie príspevkov na žiadosť marketingového manažmentu

3. Správa webového obsahu
- Vytváranie a nastavovanie vstupných stránok
- Zlepšovanie obsahového využitia prostredníctvom základných html zručností
- Kopírovanie webového obsahu do všetkých jazykov, ktoré prevádzkuje spoločnosť Muziker
- Používanie nášho interného softvéru na nahrávanie obrázkov, textov a iného obsahu na webovú stránku

- Najtemnejšia, najlepšia, najkrajšia kancelária v meste!
- Medzinárodné kolektívne prostredie s ľuďmi z viac ako 10 rôznych krajín
- Zamestnanecké benefity pri nákupe hudobných nástrojov
- Športové a teambuildingové aktivity
- Vernostné a rodinné odmeny

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Akýkoľvek, pokiaľ ste múdri a máte dobré srdce!

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý

Počítačové znalosti - programátor

HTML - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Logické myslenie a schopnosť efektívne riešiť problémy
- Proaktívny postoj
- Kreativita + kreativita + kreativita !!!
- Trochu zodpovednosti by neublížilo
- skúsenosti v kampaniach AdWords
- prax v reklamách na Facebook-u

Muziker patrí medzi najväčších predajcov hudobných nástrojov v rámci Európy. Táto expandujúca a inovatívna spoločnosť pôsobí na trhu s hudobnými nástrojmi úspešne už 15 rokov a za toto obdobie si spoločnosť vybudovala klientelu viac než 100 tisíc spokojných a vracajúcich sa zákazníkov doma aj v zahraničí. Okrem deviatich kamenných predajní na Slovensku a v Čechách ponúka Muziker svojim zákazníkom aj možnosť internetového nákupu hudobných nástrojov v mnohých krajinách EU (Slovensko, Česko, Maďarsko, Nemecko, Rakúsko, Poľsko, Portugalsko, Slovinsko, Rumunsko, Španielsko, Chorvátsko, Francúzsko, Luxembursko, Bulharsko, Veľká Británia a Írsko). Muziker si kladie za cieľ pôsobiť v medzinárodnom prostredí predaja hudobných nástrojov ako trendsetter a už dnes patrí k zamestnávateľom, pre ktorých je charakteristické multikultúrne, moderné, kreatívne a "hipsterské" pracovné prostredie.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Drieňová 1/H
831 01 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Jana Palenčárová, MBA
E-mail: poslať životopis
ID: 3155989   Dátum zverejnenia: 9.8.2017