Manažér zákaznickej podpory eshopu s hudobnými nástrojmi pre niektorú z týchto krajín: Holandsko /Belgicko / Estónsko / Litva / Lotyšsko / Bulharsko

MUZIKER a.s.

Miesto práce
Trnavská Cesta 74/A, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
01.12.2016, prípadne dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš pozitívny vzťah k hudbe? Máš základné či hlbšie znalosti o hudobných nástrojoch? Komunikuješ bezchybne ústne aj písomne v niektorom z týchto jazykov: HOLANDSKÝ JAZYK, LITOVSKÝ JAZYK, LOTYŠSKÝ JAZYK, ESTÓNSKY JAZYK alebo BULHARSKÝ JAZYK? Chceš perspektívnu, dobre platenú prácu na plný úväzok v dynamicky rastúcej firme s mladým kolektívom.

- spracovanie objednávok
- telefonická a e-mailová komunikácia so zákazníkmi
- komunikácia prostredníctvom online chatu
- krátke, operatívne preklady pre marketingové oddelenie
- zodpovednosť za korektnosť údajov na príslušnej webstránke spoločnosti
- preklady produktových popisov
- komunikácia s dodávateľmi v súvislosti s objednávkami tovaru
- komunikácia s prepravnými spoločnosťami
- iné administratívne práce
- priebežná analýza trhu, konkurencie, možností a navrhovanie zlepšujúcich opatrení
- vykonávanie úloh podľa zadania vedenia

- nadpriemerné finančné ohodnotenie a možnosť finančných bonusov
- možnosť kariérneho rastu
- práca v dynamickom kolektíve muzikantov
- zamestnanecké benefity pri nákupe hudobných nástrojov
- práca v moderných, klimatizovaných priestoroch

V prípade záujmu požadujeme CV v slovenskom jazyku spolu s motivačným listom v slovenskom jazyku. Prosíme, aby nás kontaktovali len uchádzači, ktorí komunikujú v jednom z požadovaných jazykov: HOLANDSKÝ, BULHARSKÝ, LITOVSKÝ, LOTYŠSKÝ alebo ESTÓNSKY!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Lotyšský jazyk - Expert (C2) alebo Litovský jazyk - Expert (C2) alebo Estónsky jazyk - Expert (C2) alebo Holandský jazyk - Expert (C2) alebo Bulharský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
SAP - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
OpenOffice.org Calc - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- uprednostňujeme uchádzačov so širšími poznatkami v oblasti hudobných nástrojov a zvukovej techniky
- bezchybný pravopis a ústna komunikácia v niektorom z týchto vybraných jazykov (HOLANDSKÝ, BULHARSKÝ, LITOVSKÝ, LOTYŠSKÝ alebo ESTÓNSKY)!!!
- samostatnosť a schopnosť niesť zodpovednosť za výsledky svojej práce
- pohotovosť a zmysel pre humor
- bezproblémová obsluha bežných počítačových programov
- internetová a počítačová "gramotnosť"
- znalosť danej krajiny, kultúry a spotrebiteľských návykov v danej krajine
- skúsenosť s prácou v eshope veľkou výhodou

Slovenská firma MUZIKER už nie je len o hudobných nástrojoch. Počas nášho dlhoročného pôsobenia na trhu sme postupom času pridali do portfólia potreby pre športovcov, umelcov a technologických nadšencov. Vďaka práci našich kolegov sme na Slovensku a v Česku otvorili 11 predajní s rôznym sortimentom, náš e-shop vypustili do 31 krajín sveta a neustále zväčšovali naše skladové priestory. Sme inovatívna a progresívna spoločnosť, ktorá sa snaží využívať najmodernejšie informačné technológie, ktoré sú pre úspech v online biznise dnes už nevyhnutnosťou. Pri práci to však nekončí. Okrem práce u nás získaš aj super kamarátov, ktorí ťa nenechajú po pracovnom dni v štichu, ale ak budeš chcieť, môžeš sa ísť s nimi ďalej baviť. Ak chceš získať super prácu, skvelých kolegov a podieľať sa na stabilnom rozvoji firmy, neváhaj a pošli nám životopis, z ktorého nám tu popadajú hudobné nástroje zo stien.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2773619  Dátum zverejnenia: 19.10.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou