Finance Executive

MUW / SAATCHI & SAATCHI, spol. s r.o.

Miesto práce
Viedenská cesta 257, 851 01 Bratislava, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
800,- EUR az 1 000,- EUR / mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- administratívna práca na ekonomickom oddelení spoločnosti, zastupovanie Office managera v čase neprítomnosti,

Práca v renomovanej reklamnej agentúre.
- vytvárame príjemné pracovné prostredie,
- ponúkame stabilnú prácu na trvalý pracovný pomer a motivujúce finančné ohodnotenie,
- vážime si dlhodobých a verných zamestnancov, finančný príspevok pri pracovnom a životnom jubileu,
- spoločne sa tešíme pri významných rodinných udalostiach, finančný príspevok pri svadbe, narodení dieťaťa atď.,
- delíme sa o naše výsledky a úspechy formou koncoročnej odmeny,
- staráme sa o pitný režim ,
- ponúkame možnosť pravidelných športových aktivít prostredníctvom programu Multisport,
- pravidelne organizujeme rôzne firemné aktivity a teambuildingy,
- organizujeme jazykové kurzy a rôzne typy školení, čím rozvíjame potenciál našich zamestnancov...

Vyberove konanie bude prebiehat na adrese spolocnosti - Viedenská cesta 257, 851 01 Bratislava
Podmienkou je zaslanie životopisu spolu s fotografiou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoľahlivosť
Tímový hráč

Sme fullservisová reklamná agentúra, ktorá sa pravidelne objavuje v rebríčkoch TOP slovenských reklamných agentúr. Nachádzame sa v Bratislave na nábreží hneď vedľa Sadu Janka Kráľa. Viac o nás nájdeš na www.muw.saatchi.sk.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 797756  Dátum zverejnenia: 4.4.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800,- EUR az 1 000,- EUR / mesiac