Architekt/ka so zmyslom pre detail a kreatívne riešenia

MUUR s. r. o.

Miesto práce
Vlárska 32, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
podľa dohody
1 400 - 2 000 EUR/mesiacpodľa skúsenosti a zaradenia na pozíciu Junior alebo Senior

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegyňu či kolegu, ktorí by radi v našom štúdiu naplnili ambície kvalitného architekta - architektky so zameraním na komplexný interiér a rodinné domy s dôrazom na interiér.

Náplňou práce je :
- kreatívne navrhovanie architektúry a architektonického interiéru s ohľadom na funkčnosť a technologické riešenie
- 3D modelovanie a rendrovanie
- grafické prezentácie
- tvorba projektovej dokumentácie ( architektúra aj interiér)

Presný mix náplne podľa preferencií a schopností spolupracujúceho architekta

- kreatívne projekty rôznych mierok
- úzke prepojenie s realizáciou
- vzdelávanie sa nielen v oblasti architektúry a interiéru
- účasť v architektonických súťažiach
- kultivované a vybavené priestory štúdia so záhradou na bratislavských Kramároch s možnosťou parkovania
- 20 dní v roku platený deň off
- hodina s osobným trénerom týždenne - aby sme boli fit

Portfólio a životopis (max.10MB) zaslať v PDF na [email protected] . Email prosím označiť "Architekt 2024"

Prosím vybrať 3 projekty, ktorými sa radi odprezentujete

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Architektúra, Interiérový dizajn

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý
SketchUp - Pokročilý

- vzťah k dizajnu a architektúre
- zmysel pre detail, precíznosť, technické riešenia

Architektonické a interiérové štúdio špecializujúce sa na komplexne riešené interiéry a stavby individuálnych a komerčných klientov s dôrazom na autorský štýl, technické riešenie a detail.

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. art. Marianna Markusková
Tel.: +421910826031
E-mail: poslať životopis
ID: 4818589  Dátum zverejnenia: 29.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac